| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM170168 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
3W Συνολική έξοδος Ακύρωση σήματος κινητής τηλεφωνίας, Μίνι φορητό παρεμβολή κινητής τηλεφωνίας WIFI 3G 4G LTE
Περιγραφή του προϊόντος
Η εφαρμογή του 3G 4G κινητού τηλεφώνου Wifi jammer μπορεί να είναι πολύ ωφέλιμη σε πολλά ήταν όταν χρησιμοποιείται σωστά.Θα το βρείτε μια από τις καλύτερες επιλογές που υπάρχουν στην αγορά με πλήρη λειτουργία παρεμβολής και ευρύ φάσμα χρήσεων..
Είναι ένα φορητό παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου με πέντε ισχυρές κεραίες.Αυτή είναι πραγματικά μια από τις πιο λειτουργικές και ισχυρές συσκευές αποκλεισμού σήματος μέχρι τώρα..
Εκτός από τις ευρείες εφαρμογές στα διάφορα σήματα, η συσκευή υψηλής ισχύος είναι απολύτως αξιόπιστη από άποψη ικανότητας παρεμβολής.Το εύρος παρεμβολής του κινητού τηλεφώνου είναι περίπου 20 μέτρα., με την ακτίνα παρεμβολής να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή.
Ο φορητός παρεμβολισμός μπορεί να εφαρμοστεί σε αίθουσες συνεδριάσεων, συνεδριάσεις, τρένα, λεωφορεία κλπ, όπου υπάρχει ανάγκη να αποκλείονται τα διάφορα ανεπιθύμητα σήματα.Είναι επίσης η σοφή επιλογή για ειδικούς σκοπούς σε χώρους όπως νοσοκομεία., βενζινάδικα και παρόμοια.
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA/GSM: 850 έως 960MHz |
| CH2 | -DCS/PCS:1805 έως 1990MHz |
| CH3 | -3G:2, 110 έως 2,170MHz |
| CH4 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH5 | -4G LTE:725-770MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 3W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 20m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης: | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος: | (AC100-240V-DC12V),3200mA/H μπαταρία |
| Μέγεθος: | 120x74x29mm και δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Τύπος: | Κρατήρας |
| Διακόπτης σήματος για: | Διακόπτης σήματος κινητής τηλεφωνίας 3G 4GLTE WiFi |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Μέγεθος εσωτερικού κουτιού: | 220x202x65 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος: | 0.75 κιλά |
| Υπηρεσία OEM: | Οι παραγγελίες ODM και OEM είναι ευπρόσδεκτες |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
Συσκευές
Αυτό το προϊόν είναι σε απόθεμα τώρα, εγγυόμαστε αποστολή μέσα σε 24 ώρες και προσφέρουμε 1 έτος εγγύηση για όλα τα προϊόντα μας..
Σημαντικά Σημειώματα για την Απόσταση Παρακωλύσεων:Η πραγματική απόσταση παρεμβολής θα ποικίλλει ανάλογα με τη δύναμη του σήματος και τον τόπο χρήσης και αν πλήρεις χρεώσεις,κλπ..
Σημαντικές σημειώσεις για φορητά τσακωτήρες με μη ψύκνωμα:Αν εξαιτίας αυτού του παράγοντα λόγω του σπασμένου του jammer, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το jammer.Ο πελάτης θα χάσει την εξουσία δωρεάν επισκευής..