| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
This Selectable Portable High power wireless signal Jammer CDMA/GSM DCS/PCS UMTS/3G 4G 5G All Phone Signal Jammer that you are viewing here is the new designed signal jammer that is designed with the ability to cut off the signals of GSM, DCS, PCS, 3G,4G LTE,4G WIMAX 5G και, i ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των 5G CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE,4G WIMAX.ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΜέσα στο εύρος, απλά ενεργοποιήστε το παρεμβολικό, όλες οι ασύρματες συνδέσεις στα δίκτυα 2G, 3G, 4G και 5G θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση του ON ή OFF οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε εγκαταστάσεις αποθήκευσης πετρελαίου και φυσικού αερίου και πεδία, υπηρεσίες ασφαλείας,Στρατιωτικές μονάδες, Μυστικές Υπηρεσίες, Μουσεία, Συνοριακή Περιπολία και Δίωξη Ναρκωτικών, Τελωνεία, κλπ.
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA 800: 850 έως 894MHz |
| CH2 | -GSM 900: 925 έως 960MHz |
| CH3 | -GSM 1800: 1805 έως 1880MHz |
| CH4 | -GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH5 | -3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH6 | -4G LTE (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | -4G Wimax (US.2345-2400MHz) ή (Europe.2620-2690MHz) |
| CH8 | - 5G: 3400-3600MHz/3600-3800MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 400W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 500 μέτρα, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες διπλού καναλιού | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC27V) |
| Μέγεθος: | 550 x 400 x 300 mm |
Συσκευές
1Οι κεραίες των συσκευών παρεμβολής πρέπει να είναι ολικής κατεύθυνσης.
2Η συνολική ισχύς μετάδοσης όλων των κερατών πρέπει να είναι 50 W.
3Οι συσκευές παρεμβολής, συμπεριλαμβανομένων των κερατών, πρέπει να βρίσκονται στο εσωτερικό του κιβωτίου προστασίας για να αποφεύγεται η παραβίαση ή η είσοδος σκόνης και βροχής.και κατάλληλους ανεμιστήρες εξάτμισης για τη διατήρηση της θερμοκρασίας των ηλεκτρονικών εξαρτημάτων
4Η θερμοκρασία λειτουργίας της συσκευής παρεμπόδισης πρέπει να είναι μεταξύ -20°C και +55°C.
5Η συσκευή παρεμβολής πρέπει να λειτουργεί με 100-240VAC και 24VDC.
6Η συνολική κατανάλωση ισχύος AC / DC πρέπει να είναι μικρότερη από (100) Watt
7Το εύρος κάλυψης παρεμβολής της συσκευής είναι από (100 - 300) m σε ακτίνα
8Οι θύρες συνδεσιμότητας για τις συσκευές παρεμβολής είναι συμβατές με RJ-45 (TCP / IP και (Loop)).
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |