| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας
Πρώτον, επειδή έχει σχεδιαστεί με υψηλή ισχύ 140W, έτσι ώστε αυτός ο αποκλειστής σήματος υψηλής ισχύος να έχει μέχρι 150 μέτρα απόσταση παρεμβολής ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχή.Εκτός από το γεγονός ότι αυτός ο υψηλής ισχύος πολυεπιχειρησιακός αποκλειστής σήματος έχει 14 κεραίες, ώστε να μπορεί να κόψει τα σήματα του CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, GPSL1, VHF UHF και Lojack Jammer ταυτόχρονα, το οποίο είναι πραγματικά ισχυρό.Το ρυθμιζόμενο κουμπί έχει επίσης χρησιμοποιηθεί σε αυτό το υψηλής ισχύος μπλοκάρα σήματος έτσι ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής και απόσταση παρεμβολής σύμφωνα με την πραγματική σας κατάσταση.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA: 850-894 MHz |
| CH2 | GSM: 920-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1800-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 1920-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2100-2180 MHz |
| CH6 | WIFI: 2400-2480 MHz |
| CH7 | 4G LTE (US.725-770MHz) |
| CH8 | 4G LTE (EU.800-895MHz) |
| CH9 | 4G Wimax (US.2345-2400 MHz) |
| CH10 | 4G Wimax (EU.2620-2690MHz) |
| CH11 | GPS L1: 1575,42 MHz |
| CH12 | Επικοινωνία: 167-173 MHz |
| CH13 | Ηλεκτρονικά σήματα: |
| CH14 | UHF: 420MHz-480 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 25W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 50m εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος: | 330*238*65mm |
| Βάρος: | 6.0kg |
Επίσης, αυτό το κινητό τηλέφωνο και WiFi GPS UHF VHF Lojack jammer έχει ευρύτατες περιοχές εφαρμογής, καθώς μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μέρη όπως αίθουσα συνεδριάσεων, ακροατήρια, δικαστήριο, βιβλιοθήκη, αίθουσα εξετάσεων, σχολείο, κινηματογράφο,θέατρο, νοσοκομείο, σταθμός πετρελαίου, βενζινάδικο, πετρελαϊκό πεδίο, αποθήκη πετρελαίου, κλπ. Και αυτό το κινητό τηλέφωνο και WiFi GPS παρεμβολή έχει σχεδιαστεί με την κατευθυντήρια κεραία, έτσι ώστε να μπορεί να μπλοκάρει τα σήματα CDMA, GSM,ΔΕΣ, PCS, 3G 4G και επίσης WiFi από μια κατεύθυνση που θέλετε να μπλοκάρετε μέσα στην απόσταση παρεμβολής του εύκολα.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()