| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Εδώ ακριβώς το προϊόν που βλέπετε είναι το 8 Bands Adjustable Powerful 3G 4G Cellphone Jammer & UHF VHF WiFi Jammer, το οποίο έχει σχεδιαστεί με ισχυρή ικανότητα παρεμβολής.
Πρώτον, επειδή διαθέτει 8 κεραίες, αυτός ο παρεμποδιστής σήματος υψηλής ισχύος μπορεί να διακόψει ταυτόχρονα τα σήματα 2G 3G 4G UHF VHF WiFi και Bluetooth.Έτσι, όπως έχει σχεδιαστεί με 18W υψηλής ισχύος η ακτίνα παρεμβολής αυτού του UHF VHF WiFi 3G 4G παρεμβολέα κινητών τηλεφώνων είναι έως 40 μέτρα για WiFi 2G 3G 4G σήματα Bluetooth και 15 μέτρα για σήματα UHF VHF.
Επιπλέον,όπως αυτό το υψηλής ισχύος 3G 4G UHF VHF WiFi Bluetooth σήμα αποκλειστή έχει σχεδιαστεί με τα ρυθμιζόμενα κουμπιά έτσι οι ιδιοκτήτες μπορούν εύκολα να αποφασίσουν την απόσταση παρεμβολής και τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής καθώς καιΕκτός από το σχεδιασμό με τον προσαρμογέα αυτοκινήτου, αυτό το ρυθμιζόμενο υψηλής ισχύος UHF VHF WiFi 3G 4G παρεμβολή κινητών τηλεφώνων μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί εύκολα στο αυτοκίνητο, το οποίο είναι πραγματικά βολικό.
Επιπλέον,Το σύστημα ψύξης υψηλής ποιότητας επιτρέπει επίσης σε αυτό το ρυθμιζόμενο υψηλής ισχύος UHF VHF WiFi 3G 4G παρεμβολή κινητών τηλεφώνων σε καλή κατάσταση λειτουργίας και να φτάσει το 24/7 nonstop στόχο εργασίας, καθώς και.
Και οι παρακάτω είναι οι προδιαγραφές αυτού του υψηλής ισχύος 3G 4G UHF VHF WiFi Bluetooth σήμα μπλοκάρα, μπορείτε απλά να έρθετε εδώ για να αποκτήσετε περισσότερες χρήσιμες πληροφορίες.
Επηρεασμένο εύρος συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA/GSM:851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS:1805-1990MHz |
| CH3 | 3G:2110-2170MHz |
| CH4 | 4G LTE:725-770MHz |
| CH5 | GPSL1:1570-1580MHz |
| CH6 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH7 | Διάταξη VHF:135-174MHz |
| CH8 | UHF:400-470MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 18W |
| Πεδίο παρεμβολής: | έως 40m ((15m για VHF/UHF) ), η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 370 x 140 x 51 χιλιοστά |
| Βάρος: | 4.0kg |
| Άντενα |
Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο με κατώτερη σύνδεση |
Συσκευές
![]()