| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 2 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
This signal jamming device that you are viewing here is the All Frequency 2G 3G 4G LTE 4G Wimax Phone Blocker WiFi GPS VHF UHF Jammer & Lojack Jammer which is a powerful signal jamming device and can help people a lot.
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA 800: 850 έως 894MHz |
| CH2 | GSM 900: 925 έως 960MHz |
| CH3 | GSM 1800: 1805 έως 1880MHz (DCS) |
| CH4 | GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH5 | 3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 40W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυνατότητα ανάφλεξης |
| Περιοχή προστασίας | 10-30m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100W |
| Βάρος | 20,00 kg |
| Μέγεθος (μήκος x άνεμος x ύψος) | 320x250x80 χιλιοστά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας (προαιρετικός) | 2 ή 3 ώρες |
Εφαρμογή
Οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας
Πρώτον, επειδή έχει σχεδιαστεί με υψηλή ισχύ 40W, έτσι ώστε αυτός ο αποκλειστής σήματος υψηλής ισχύος να έχει μέχρι και 30 μέτρα απόσταση παρεμβολής, ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχή.Εκτός από το γεγονός ότι αυτός ο υψηλής ισχύος πολλαπλής χρήσης αποκλειστής σήματος έχει 8 κεραίες ώστε να μπορεί να κόψει τα σήματα CDMA/GSM., DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, GPSL1, VHF UHF και Lojack Jammer ταυτόχρονα, το οποίο είναι πραγματικά ισχυρό.Το ρυθμιζόμενο κουμπί έχει επίσης χρησιμοποιηθεί σε αυτό το υψηλής ισχύος μπλοκάρα σήματος έτσι ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής και απόσταση παρεμβολής σύμφωνα με την πραγματική σας κατάσταση.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()