| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτό το φορητό φορητό ελαφρύ 8 ζώνες Omni κεραίες όλα σε ένα φορητό φορητό κινητό τηλέφωνο jammer κάθε ζώνη εξόδου 1 βατ, είναι το ισχυρό φορητό κινητό τηλέφωνο σήμα jammer,που μπορεί επίσης να μπλοκάρει το GPS,WIFI, RF σήματα, αυτό το παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου μπορεί να ανταποκριθεί στο στόχο σας του πιο γενικού τύπου των επηρεαζόμενων συχνοτήτων.Εύκολο στη μεταφορά, είναι φορητό.Καλό σύστημα ψύξης με 3 ανεμιστήρες ψύξης μέσα.
Με ενσωματωμένη μπαταρία, μπορεί να λειτουργήσει 80 λεπτά: χρησιμοποιήστε την ασφαλέστερη μπαταρία υψηλής χωρητικότητας στον κόσμο, μπορεί να επαναληφθεί.
Σχεδιασμός που τραβάει κανείς με το χέρι, μεγέθους φλέβας, παρόμοιο με κινητό τηλέφωνο ή walkie-talkie.
Εφαρμογή:
Για χρήση σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, ναούς, τζαμιά, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, εκπαιδευτικά κέντρα, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα, λεωφορεία κλπ.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA /GSM 850-960MHz 34dBm 6dBm/30KHz (λεπτομέρεια) |
| CH2 | DCS 1805-1850MHz 34dBm 5dBm/30KHz (min) |
| CH3 | PCS 1900-1990MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH4 | 3G 2110-2170MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH5 | GPS 1500-1600MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH6 | WiFi 2400-2500MHz 34dBm 6dBm/30KHz (ημερομηνία) |
| CH7 | 4G LTE: (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH8 | 4G Wimax: (US.2345-2400MHz) ή (EU.2620-2690MHz) |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-30 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 8 τεμάχια (Παρακαλείστε να επισκευάσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 8W |
| Βάρος: | 0.65 κιλά |
| Διάσταση | 160*90*40MM |
Συσκευές
Πεδίο παρεμβολής 5 έως 30 μέτρα ((@-75dbm, εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή.)
Εύκολο να μεταφερθεί, μπορεί να τοποθετηθεί στην τσέπη, να κρεμαστεί ή να το φορέσει στην ζώνη.
Με τον διακόπτη DIP, μπορείτε να ενεργοποιήσετε/κλείσετε οποιαδήποτε ζώνη σήματος χωρίς να επηρεάζετε άλλες ζώνες.
Με φορτιστή αυτοκινήτου, μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο απευθείας, DC12V.AC παροχή ενέργειας είναι επίσης διαθέσιμη.
Καλό σύστημα ψύξης, με 3 ανεμιστήρες μαγειρέματος, θερμοκρασία επιφάνειας κάτω από 42oC ακόμα και εργασία 2H συνεχώς ((χρησιμοποιώντας κάτω από τη θερμοκρασία της νόρμακ)
![]()