| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311040 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Το jammer είναι ευέλικτο για την φορητότητα και την ευκολία φόρτισης.τροφοδοτούνται από καθολικό προσαρμογέα εναλλασσόμενου ρεύματος ή από επαναφορτιζόμενη μπαταρία 3000mA/hΤο καλά σχεδιασμένο σύστημα ψύξης.
Αυτός ο φορητός 8 ζώνες ολικός κινητής τηλεφωνίας και WIFI GPS σήμα jammer που βλέπετε εδώ είναι το νέο σχεδιασμένο σήμα jammer που έχει σχεδιαστεί με τη δυνατότητα να κόψει τα σήματα του GSM,ΔΕΣ, PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 4G WiMax 5G μπορούν να λειτουργούν ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνότητας, έχει επίσης ένα φάσμα παρεμβολής έως και 30 μέτρα, ανάλογα με την ισχύ του σήματος στην περιοχή.όλη η ασύρματη σύνδεση με το GSM, DCS, PCS, 3G,4G, 4G LTE,4G WiMax και 5G δίκτυα θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση του ON ή OFF οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Εφαρμογή:
Για χρήση σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, ναούς, τζαμιά, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, εκπαιδευτικά κέντρα, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα, λεωφορεία κλπ.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA /GSM 850-960MHz 34dBm 6dBm/30KHz (λεπτομέρεια) |
| CH2 | DCS 1805-1850MHz 34dBm 5dBm/30KHz (min) |
| CH3 | PCS 1900-1990MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH4 | 3G 2110-2170MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH5 | 5G 3500-3600MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH6 | 5G 3600-3800MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH7 | 4G LTE: (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH8 | 4G Wimax: (US.2345-2400MHz) ή (EU.2620-2690MHz) |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-30 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 8 τεμάχια (Παρακαλείστε να επισκευάσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 8W |
| Βάρος: | 0.80 κιλά |
| Διάσταση | 160*90*40MM |
Συσκευές