| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311120 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτός ο νέος παρεμβολισμός 12 ζωνών είναι το νέο μας στυλ ασύρματος σήματος κινητού.
This Selectable Portable Handheld 12 Bands All CellPhone and WIFI UHF VHF GPS Lojack Signal Jammer that you are viewing here is the new designed signal jammer that is designed with the ability to cut off the signals of GSM, DCS, PCS, 3G,4G, 4G LTE, 4G WiMax και WiFi GPS UHF VHF Lojack, μπορούν να λειτουργούν ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων, έχει επίσης ένα φάσμα παρεμβολής έως και 20 μέτρα, ανάλογα με την ισχύ του σήματος στην περιοχή.όλες οι ασύρματες συνδέσεις με το Lojack GSM, DCS, PCS, 3G,4G, 4G LTE,4G WiMax και WiFi GPS UHF VHF δίκτυα θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση του ON ή OFF οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Εφαρμογή:
Για χρήση σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, ναούς, τζαμιά, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, εκπαιδευτικά κέντρα, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα, λεωφορεία κλπ.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA 850-894MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH2 | GSM 930-960MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH3 | DCS 1805-1850MHz 34dBm 5dBm/30KHz (min) |
| CH4 | PCS 1900-1990MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH5 | 3G 2110-2170MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH6 | GPS 1500-1600MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH7 | WiFi 2400-2500MHz 34dBm 6dBm/30KHz (ημερομηνία) |
| CH8 | Δοκιμαστική ενέργεια |
| CH9 | UHF 400-470MHz 34dBm 6dBm/30KHz (min) |
| CH10 | 4G LTE: (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH11 | 4G Wimax: (US.2345-2400MHz) ή (EU.2620-2690MHz) |
| CH12 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Ημιαδιάμετρος παρεμβολής | 1-25 m ((-75dBm) |
| Άντενα | 12 τεμάχια (παρακαλούμε προσαρμόστε την κεραία ακολουθήστε το σημάδι στην μονάδα) |
| Κατανάλωση ενέργειας | 12W |
| Βάρος: | 10,00 KG |
| Διάσταση | 160*90*40MM |
Συσκευές
![]()