| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311115 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
8W χειροκίνητο 8 ζώνες όλα κινητό τηλέφωνο και WIFI LOJACK GPS σήμα jammer με θήκη νάιλονΠροϊόν
Περιγραφή:
Το χειροκίνητο σήμα jammer, το κινητό τηλέφωνο jamming μπορεί να διεξάγει τη διαδικασία επιβολής του νόμου πιο αποτελεσματικά για να μειώσει την πιθανότητα οι εγκληματίες να διαρρεύσουν τις πληροφορίες.
Αυτό το επιλέξιμο φορητό χειροκίνητο 8 ζώνες όλα CellPhone και WIFI LOJACK GPS σήμα Jammer με
Το Nylon Case Signal Jammer που βλέπετε εδώ είναι το νέο σχεδιασμένο σήμα jammer που είναι σχεδιασμένο με την ικανότητα να κόψει τα σήματα του GSM, DCS, PCS, 3G,4G, 4G LTE,4G WiMax και WiFi GPS LOJACK, μπορεί να λειτουργεί ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων, έχει επίσης ένα φάσμα παρεμβολής έως και 20 μέτρα, ανάλογα με την ισχύ του σήματος στην περιοχή.όλη η ασύρματη σύνδεση με το GSM, DCS, PCS, 3G,4G, 4G LTE,4G WiMax και WiFi GPS LOJACK δίκτυο θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση του ON ή OFF οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του GSM, DCS, PCS, 3G,4G, 4G LTE,4G WiMax και WiFi GPS LOJACK είναι οι ακόλουθες,Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα απλά ελάτε και πάρτε τις γενικές πληροφορίες.
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Προδιαγραφές
Υψηλής ισχύος πολλαπλής ζώνης χειροκίνητος παρεμβολέα.
Οι κεραίες μπορούν να είναι κρυμμένες ή εκτεθειμένες.
Με κάλυμμα από νάιλον, εύκολο να μεταφερθεί.
Διαμορφωμένο για να αποκλείει έξι διαφορετικές ζώνες συχνοτήτων συνεχώς ή ταυτόχρονα.
Συνολική ισχύς εξόδου ραδιοσυχνοτήτων έως 8 βατ.
Με εσωτερική μπαταρία.
Ειδικός διακόπτης για κάθε ζώνη, συνοδευόμενος από λειτουργικό φως LED.
Απλή αντικατάσταση μπαταρίας.
Οι εσωτερικοί ανεμιστήρες ψύξης και ο σχεδιασμός απορριμμάτων θερμότητας εξασφαλίζουν τη συνεχή λειτουργία της συσκευής.
Διάταξη σήματος απομόνωσης
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | -DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH4 | -4G LTE: (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH5 | -4GWIMAX: ((ΗΠΑ. 2345-2400MHz) ή (Ευρώπη: 2620-2690MHz) |
| CH6 | -4G LTE ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | -GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH9 | - LOJACK: 167 MHz - 175 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 20M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Ηλεκτρική παροχή: | AC 110~250V έως DC 12V, φορτιστή αυτοκινήτου 12V έως DC 12V |
| Η μπαταρία: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου DC7.4V/3600mA/h |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | 2 ή 3 ώρες το πολύ |
| Χρόνος φόρτισης: | Περίπου 6 ώρες. |
| Τύπος: | Συσκευή παρακωλύσεως |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 8W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | Όλο το σήμα GPS του κινητού και του WIFI LOJACK |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 156 x 88 x 46 mm (Σώμα παρεμβολής χωρίς κεραία) |
| Μέγεθος εσωτερικού κουτιού: | 280*260*110mm |
Συσκευές
8*Αντενές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |