| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311121 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Εδώ ακριβώς το προϊόν που βλέπετε είναι το 8 Bands Adjustable Powerful 3G 4G Cellphone Jammer & Lojack GPSL1/L2/L5 GPS Jammer, το οποίο έχει σχεδιαστεί με ισχυρή ικανότητα παρεμβολής.
Και τα παρακάτω είναι οι προδιαγραφές αυτού του υψηλής ισχύος 3G 4G UHF VHF Lojack GPSL1/L2/L5 GPS σήμα μπλοκάρα, μπορείτε απλά να έρθετε εδώ για να αποκτήσετε περισσότερες χρήσιμες πληροφορίες.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS: 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH4 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH5 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH6 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH7 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH8 | 5G: 3400-3600MHz/3600-3800MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 18W |
| Πεδίο παρεμβολής | έως 40m ((15m για VHF/UHF) ), η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Άντενα |
Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο με κατώτερη σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Μέγεθος: | 370 x 140 x 51 χιλιοστά |
| Βάρος: | 4.0kg |
Συσκευές
Άλλα στοιχεία:
Η παρεμβολή κινητών τηλεφώνων μπορεί να οδηγήσει τη διαδικασία επιβολής του νόμου πιο αποτελεσματικά για να μειώσει την πιθανότητα οι εγκληματίες να διαρρεύσουν τις πληροφορίες.
Ειδικός διακόπτης για κάθε ζώνη, συνοδευόμενος από λειτουργικό φως LED.
Απλή αντικατάσταση μπαταρίας.
Οι εσωτερικοί ανεμιστήρες ψύξης και ο σχεδιασμός απορριμμάτων θερμότητας εξασφαλίζουν τη συνεχή λειτουργία της συσκευής.
Και οι παρακάτω είναι οι προδιαγραφές αυτού του υψηλής ισχύος 8 Bands ρυθμιζόμενο ισχυρό 3G 4G κινητό τηλέφωνο Jammer & Lojack GPSL1/L2/L5 GPS Jammer, μπορείτε απλά να έρθετε εδώ για να αποκτήσετε περισσότερες χρήσιμες πληροφορίες.
Επιπλέον,Το υψηλής ποιότητας σύστημα ψύξης επιτρέπει επίσης αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο WIFI GPS Lojack 3G 4G κινητό τηλέφωνο jammer σε καλή κατάσταση εργασίας και να φτάσει το 24/7 nonstop στόχο εργασίας, καθώς και.