| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Το High Power Draw Bar Box 6-8 Channels Mobile Signal Jammer 300W μέχρι 1500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Υψηλή ισχύς ραδιοφωνίας, κάλυψη 100% drones UAVs όπως Dji Phantom 4, Phantom 3 Professional, Advanced, Standard σειρά, Inspire σειρά...
Κατευθυντικό εύρος παρεμπόδισης: 300~2500 μέτρα
6-8 ταινίες σε μία συσκευή.
It can be applied that the common used telecommunication frequency will be blocked when the Police arrest the criminals in order to prevent the criminals gang or Police insider leaking the confidence through the wireless equipments Έτσι η σύλληψη κατέρρευσε. It also make the criminals not be able to remotely control the bomb in the key entrance of the building so that Police can quickly access to the building and round up the criminals to avoid the casualties.
Προστατεύοντας τα σύνορα και την στρατιωτική περίπολο από την επίθεση με βόμβα στο δρόμο, RCIED, που σηματοδοτούνται από τους τρομοκράτες.
Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να εμποδίσει τους τρομοκράτες να ελέγχουν εξ αποστάσεως τα σημεία έκρηξης βόμβας στη στρατιωτική ζώνη προστασίας, στα κυβερνητικά κτίρια και σε ορισμένα άλλα σημαντικά μέρη.Μπορεί επίσης να κάνει τους εγκληματίες που κρύβονται στην στρατιωτική ζώνη προστασίας να μην επικοινωνούν με την εξωτερική συμμορία για να διαρρεύσει η εμπιστοσύνη.
Σε περίπτωση μερικού χερσαίου πολέμου, αυτό το ασύρματο σύστημα παρεμβολής μπορεί να εμποδίσει τον εχθρό να τοποθετήσει την βόμβα που υποδεικνύεται από το ασύρματο τηλεχειριστήριο εκ των προτέρων.Για να προστατεύσει την επιφάνεια της γης άμαξα επιτίθενται στρατεύματαΤανκς και στρατιώτες.
Μπορεί επίσης να καθοριστεί σε ορισμένες περιπτώσεις για προσωρινή προστασία για να ανταποκριθεί σε ορισμένες έκτακτες ανάγκες.
Πλεονεκτήματα
Προδιαγραφές
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | - GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | - 868-920: 868-916MHz |
| CH5 | - GPS L2~L5: 1100~1300MHz |
| CH6 | - Wi-Fi5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | - WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | - 433: 433 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 300W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 1500m (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 450x380x350 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος: | 35.00kg |
Συσκευές
8*Αντενές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Απόσταση ελέγχου (επιλογή)
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()