| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT900247 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Αδιάβροχο εξωτερικό 600W Υψηλής ισχύος Στρατιωτικό Manpack VIP ΠροστασίαΑμυντικό μη επανδρωμένο αεροσκάφος
Περιγραφή του προϊόντος:
Αυτή η έξι ζώνες Drone Signal Shield είναι ένας ευέλικτος αποκλειστής σήματος που μπορεί να εγκατασταθεί σε εσωτερικούς χώρους και υποστηρίζεται σε εξωτερικούς χώρους επειδή το περίβλημά του είναι αδιάβροχο,με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και καλό σύστημα ψύξης.
Το τμήμα συχνότητας μπορεί να προσαρμοστεί.Η ισχύς εξόδου κάθε καναλιού είναι 10-30W και η συνολική ισχύς εξόδου είναι 600W.Η εμβέλεια προστασίας αυτής της συσκευής προστασίας σήματος φυλάκισης μπορεί να είναι έως και 2000 μέτρα και η διαμόρφωσή τηςΗ κεραία μπορεί επίσης να επιλεγεί ανάλογα με τις ανάγκες σας.
Υπάρχουν διάφοροι τύποι κεραίας. Ένας είναι μια κατευθυνόμενη κεραία.σχετικά μακρύ, και το σήμα μπορεί να καλυφθεί για το προσανατολισμό που χρειάζεστε, αντί να καλύπτει το σήμαΈνας άλλος τύπος κεραίας είναι μια ολμοκατευθυντική κεραία από γυαλί ίνες που ακτινοβολεί έναΤο εύρος στο οποίο το κέρδος της κεραίας είναι επίσης διαφορετικό είναι επίσης
Αυτό είναι το μόνο που μπορείτε να προσαρμόσετε όπως χρειάζεστε.
Πεδία εφαρμογής
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομία, βομβαρδισμούς και υπηρεσίες ασφαλείας.
Προστατέψτε στρατιωτικό και VIP ομάδα από την οδική εξ αποστάσεως αυτοσχέδια εκρηκτική συσκευή (RCIED) επίθεση που πυροδοτήθηκε από τους τρομοκράτες.Μπορεί να εμποδίσει τους τρομοκράτες να χρησιμοποιήσουν το GPS για να εντοπίσουν τα οχήματα αποτελεσματικά..
Χρησιμοποιείται για εκρηκτικά. wireless telecommunication signals surrounding the bomb must be blocked effectively to prevent the terrorists detonating the the bomb through the wireless remote control devices and avoid the huge casualties.
Ορισμένα πλεονεκτήματα
• Το περίβλημα από κράμα αλουμινίου με υψηλή προστασία έχει υψηλή αντοχή στην σκόνη, το νερό και τη διάβρωση.
• Σχεδιασμός αποβλήτων θερμότητας με χτένισμα με τους ανεμιστήρες για να γίνει το σύστημα σε κατάσταση ψύξης.
• Ειδική τεχνολογία για την αποτροπή παρεμβολών μεταξύ κάθε ζώνης συχνοτήτων.
• Διαταράσσει μόνο τη συχνότητα κατωτέρω σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσει τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
• Επιλέξιμες ζώνες συχνοτήτων και ισχύς εξόδου.
• Κάθε ζώνη συχνοτήτων ελέγχεται από ανεξάρτητους διακόπτες RF ON/OFF.
• Η ισχύς κάθε ζώνης συχνοτήτων μπορεί να ρυθμίζεται ανεξάρτητα.
• Προστασία των κυκλωμάτων για να εξασφαλιστεί ότι το σύστημα δεν θα καεί σε περίπτωση βραχυκυκλώματος ή αποσύνδεσης της κεραίας.
• Επιλογές τύπου κεραίας, επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κεραίων.
• Εύκολη λειτουργία και εγκατάσταση.
• Διατηρήστε για την εγκατάσταση της ενότητας αναβάθμισης.
• Εργασία συνεχής 24 ώρες την ημέρα/365 ημέρες.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz. |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι tp 2500m ((κάτω από το επίπεδο σήματος ≤-85dBm) @ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530x300x200mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Βάρος του προϊόντος: | 25 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 600W |
| Διακόπτης σήματος για: | 6 μπάντες High Power Drone jammer |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Οδική κεραία ή οδική κεραία Omini |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()