| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Η προστασία των στρατιωτικών και των VIP αυτοκινήτων από την απειλή των αυτοσχέδιων εκρηκτικών συσκευών (RCIED) - βόμβες στο δρόμο - έχει γίνει προτεραιότητα σε πολλά μέρη του κόσμου.Η πρόληψη των ταραχών έχει επίσης καταστεί κρίσιμη σε χώρες σε όλο τον κόσμο.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας προσφέρουμε μια επιλογή από κλειδιά, έτοιμες για οδήγηση λύσεις για την απειλή των βόμβων στην άκρη του δρόμου και οργανωμένες ταραχές.Ταξιδιωτικοί παρεμβολείς βόμβας που εφαρμόζουν την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF παρεμβολής που είναι διαθέσιμη οπουδήποτε.
Χαρακτηριστικό:
Η ισχύς εξόδου κάθε καναλιού ρυθμίζεται
Εύκολη εκκίνηση στη λειτουργία και εγκατάσταση
Δύναμη εξόδου με υψηλή απόδοση και ευρύ ρεύμα παρεμβολής
Καμία παρεμβολή στην τοπική BTS
Πυροστασία IP65 για εξωτερική λειτουργία
Διαθέσιμο για σύστημα τηλεεπαγρύπνησης Ethernet IP
Προδιαγραφές:
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - 5,8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | - GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | - 868-920: 868-916MHz |
| CH5 | - GPS L2~L5: 1100~1300MHz |
| CH6 | - Wi-Fi5.2G: 5100-5500MHz |
| CH7 | - WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH8 | - 433: 433 MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 300W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 2000m (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 450x380x350 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος: | 35.00kg |
Συσκευές
8*Αντενές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Απόσταση ελέγχου (επιλογή)
Τοποθεσία εφαρμογής:
Μονάδες καταπολέμησης της τρομοκρατίας, Μονάδες βομβιστικών, Προστασία VIP, Προστασία συνοδών, Στρατιωτικές δυνάμεις, ομάδες SWAT, αστυνομικές δυνάμεις, Μονάδες καταπολέμησης ναρκωτικών,
Μονάδες καταστολής ταραχών, προστασία πρεσβειών, προστασία οδικών φραγμών, προστασία σημείων ελέγχου.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()