| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT900189 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Στρατιωτική Αδιάβροχη Εξωτερική Φυλακή Ραδιοφωνικό σήμα Drone Jammer WIFI5.8G GPS κινητό τηλέφωνο σήμα Jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
Το αυτό έξι ζώνες Drone Signal Shield είναι ένα ευέλικτο αποκλειστήρα σήματος που μπορεί να εγκατασταθεί σε εσωτερικούς χώρους και να υποστηριχθείεξωτερικά, επειδή το περίβλημά του είναι αδιάβροχο, με ενσωματωμένο ανεμιστήρα και ένα καλό σύστημα ψύξης.
Υπάρχουν διάφοροι τύποι κεραίας. Ένας είναι μια κατευθυνόμενη κεραία.σχετικά μακρύ, και το σήμα μπορεί να καλυφθεί για το προσανατολισμό που χρειάζεστε, αντί να καλύπτει το σήμαΈνας άλλος τύπος κεραίας είναι μια ολμοκατευθυντική κεραία από γυαλί ίνες που ακτινοβολεί έναΤο εύρος στο οποίο το κέρδος της κεραίας είναι επίσης διαφορετικό είναι επίσης
Αυτό είναι το μόνο που μπορείτε να προσαρμόσετε όπως χρειάζεστε.
Χαρακτηριστικά:
1Μέχρι έξι ζώνες συχνοτήτων.
2. PLL Σύνθετη πηγή σήματος
3. Ελέγχου Scew για τη ρύθμιση της ισχύος εξόδου
4. 10dBi κατευθυντήριες κεραίες κάθε ζώνης
5. Μόνο παρεμβάλλεται στις συχνότητες του σταθμού βάσης
6. Πλήρωμα αργής εκκίνησης για μακροπρόθεσμη αξιοπιστία
7. Υπερθερμοκρασία και προστασία VSWR
8. LED κατάστασης / συναγερμού
9. Φανατικά ψυγμένα ράφια περιβλήματα με κυψέλες
10. 100-240VAC Πηγή τροφοδοσίας
11Προαιρετικό λογισμικό παρακολούθησης κατάστασης για τον υπολογιστή πελάτη
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | 5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | GPSL1: 1560-1620MHz |
| CH4 | 868-920: 868-916 MHz. |
| CH5 | WiFi3.6G: 3500-3600MHz |
| CH6 | 433: 433 MHz |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι tp 2500m ((κάτω από το επίπεδο σήματος ≤-85dBm) @ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Μέγεθος της συσκευής: | 530x300x200mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
| Βάρος του προϊόντος: | 25 κιλά |
| Τύπος: | Διακόπτης για μη επανδρωμένα |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 600W |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Διακόπτης σήματος για: | 600W 6 ζώνες High Power Drone jammer |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (50-60Hz/100-240V AC -DC27V) |
| Τύπος κεραίας: | Οδική κεραία ή οδική κεραία Omini |
| Εργασιακή θερμοκρασία: | -20 έως +50oC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40 έως +60oC |
| Η υγρασία: | 5%-80% |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. Όλες οι 4-8 μονάδες συχνότητας, μπορούμε να τις αναμείξουμε πολύ.fευανάγνωστο.
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Πεδία εφαρμογής προϊόντων
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομία, βομβαρδισμούς και υπηρεσίες ασφαλείας.
Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως φυλακή, βενζινάδικα, φρουροί, σχολεία, εκκλησίες, αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, αίθουσα διδασκαλίας και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()