| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος:
Το φορητό μη επανδρωμένο μη επανδρωμένο παρεμβολικό παρεμβάλλει κυρίως το σήμα για UVA κατά την πτήση ή AERIAL, για να κόψει τα σήματα μεταξύ UVA και ελεγκτή,Χρησιμοποιώντας το jammer μπορεί να ελέγξει την UVA προσγείωση ή να επιστρέψει στα σωστά μέρη.
Η ισχύς της κάθε μπάντας είναι 10W, μπορεί να παρεμποδίσει το εύρος μέχρι 1000 μέτρα.Ταυτόχρονα παρεμποδίζει το WIFI 2.4G και το WIFI 5.8G GPSL1 το οποίο σήμα χρησιμοποιείται συχνά από το drone, παρεμποδίζοντας την εικόνα της θέσης του τηλεχειριστή του drone για να πάρει αναγκαία προσγείωση,Επιστροφή πτήση ή κρέμαται στον αέρα την επίδραση.
Πεδίο εφαρμογής:
Μονάδες καταπολέμησης της τρομοκρατίας, Μονάδες βομβιστικών, Προστασία VIP, Προστασία συνοδών, Στρατιωτικές δυνάμεις, ομάδες SWAT, αστυνομικές δυνάμεις, Μονάδες καταπολέμησης ναρκωτικών,
Μονάδες καταστολής ταραχών, Προστασία πρεσβειών, Προστασία οδικών φραγμών, Προστασία σημείων ελέγχου
Προδιαγραφές:
· Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | - WIFI 2.4G: 2400-2500MHz |
| CH2 | - WIFI5.8G: 5725-5850MHz |
| CH3 | - GPSL1: 1560-1620MHz |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 30W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 1000m (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Διάταξη του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 715/2009 |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | Ενσωματωμένες κεραίες |
| Μέγεθος της συσκευής: | 960 × 400 × 230 mm |
| Βάρος του προϊόντος: | 6.00kg |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | DC-24V 8AH/Υποστήριξη 120min |
Πλεονεκτήματα και χαρακτηριστικά
Εύκολη στη χρήση, χωρίς να απαιτείται επαγγελματική ηλεκτρονική εκπαίδευση ή γνώση.
Ο ολοκληρωμένος σχεδιασμός του όπλου ανταποκρίνεται στις ανάγκες του αστυνομικού εξοπλισμού και έχει ισχυρή επίδραση.
Ενσωματωμένες κατευθυνόμενες κεραίες υψηλού κέρδους, εύρος μετάδοσης μεγάλων αποστάσεων, ακριβής ελεγχόμενη περιοχή.
Υψηλής ανθεκτικότητας δοχείο με ένεση καλούπιας, αδιάβροχο, αδιάβροχο,Αντι-διάβρωση·
Προστασία κατά της υπερτάσης και του υπερστροφικού ρεύματος, προστασία από θερμότητα, σταθερή λειτουργία.
Η ασφάλεια δεν βλάπτει το ανθρώπινο σώμα.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()