| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 5-6 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Η συσκευή αυτή είναι διαμορφωμένη με περισσότερες από 20 διαφορετικές μονάδες παρεμβολής και η συχνότητα παρεμβολής μπορεί να είναι μεγαλύτερη από 20 ζώνες.Αυτό το υψηλής ισχύος Jammer 19 ζώνες jamming μονάδες συχνότητας μπορεί να παρέχει έως και 1500 Watt ισχύς εξόδου μέγιστηΗ συσκευή μπορεί να τροφοδοτείται από ηλεκτρικό δίκτυο AC ή από κατάλληλη πηγή ενέργειας DC.Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος πληροί τις στρατιωτικές απαιτήσεις και τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.
Η αποτελεσματική περιοχή παρεμβολής αυτού του παρεμβολέα κινητής τηλεφωνίας επηρεάζεται από τις περιστάσεις γύρω από τους χρήστες, όπως η απόσταση ή η τοποθεσία του πύργου κινητής τηλεφωνίας και τα εμπόδια,ανάμεσα στον πύργο κινητής τηλεφωνίας και τον παρεμβολή κινητής τηλεφωνίαςΣε φυσιολογικές συνθήκες, ο παρεμβολισμός του κινητού τηλεφώνου θα λειτουργήσει πολύ λιγότερη περιοχή παρεμβολής, όταν η απόσταση είναι κοντά ή πολύ κοντά στον πύργο κυττάρων ή σταθμούς βάσης κυττάρων.εάν υπάρχουν εμπόδια και τοίχοι μεταξύ του πύργου κυττάρου και του κινητού τηλεφώνου, ο παρεμβολισμός του κινητού θα δώσει λιγότερη περιοχή μπλοκάρισμα.
Κύρια λειτουργία:
Πορτοφολικό πολυσύρματο παρεμβολικό υψηλής ισχύος.
Αύξηση της συνολικής ισχύος εξόδου ραδιοσυχνοτήτων έως και 1345 Watt.
Αναβαθμισμένη πηγή σήματος παρεμβολής (τεχνολογία DDS) για τη μεγαλύτερη δυνατή απόδοση.
Προγραμματισμό πεδίου για ταχεία προσαρμογή στη συχνότητα και την ισχύ εξόδου.
Ο πλήρως αρθρωτός, συμπαγής σχεδιασμός με εξαιρετικά αποτελεσματικό σύστημα ψύξης εξασφαλίζει τη σταθερότητα του συστήματος ακόμη και σε ακραίες κλιματικές συνθήκες.επισκευές και αναβαθμίσεις.
Διακόπτουμε μέχρι έξι διαφορετικές μονάδες συγχρόνως, καλύπτοντας έως και 20 διαφορετικές ζώνες συχνοτήτων.
Το τηλεχειριστήριο μπορεί να ελέγχει την συχνότητα εργασίας κάθε μονάδας, την ισχύ εξόδου κλπ.
Ο χειριστής μπορεί να ενεργοποιήσει/αποκλείσει κάθε μονάδα μέσω του τηλεχειριστή.
Πλήρως φορητή θήκη τύπου τροχόσπιτου για εύκολη μεταφορά και γρήγορη ανάπτυξη.
Εφοδιασμένο από ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ρεύματος ή πηγή συνεχούς ενέργειας.
Το εφεδρικό σύστημα μπαταρίας και το σύστημα γεννήτριας είναι προαιρετικά.
Το σύστημα παρεμβολής διαθέτει ενεργό έξυπνο σύστημα ψύξης σε συνεχή κύκλο εργασίας.
Με βάση τον γενικό σχεδιασμό μας, μπορούμε να προσαρμόσουμε περαιτέρω τα συστήματά μας για ειδικά σενάρια πελατών τόσο για στρατιωτικές όσο και για πολιτικές εφαρμογές, προκειμένου να παρέχουμε την καλύτερη εξατομικευμένη λύση.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ραδιοσυχνοτήτων ((MHz) | Δύναμη εξόδου ραδιοσυχνοτήτων (Watt) |
| CH1 | ΡΔ 20-500MHz | 100w |
| CH2 | Ραδιοσυχνότητα 500-10000MHz | 100w |
| CH3 | Ραδιοσυχνότητα 1000-1500MHz | 100w |
| CH4 | ΡΔ 1500-2000MHz | 100w |
| CH5 | Ραδιοσυχνότητα 2000-2500MHz | 100w |
| CH6 | Αρνητική συχνότητα 2500-3000MHz | 100w |
| CH7 | 3-5GHz | 100w |
| CH8 | 5-7GHz | 100w |
| CH9 | 7-9GHz | 100w |
| CH10 | 9-11GHz | 100w |
| CH11 | Ασύρματη GSM800/900 | 50w |
| CH12 | Κυτταρική HGSM1800/ DCS | 50w |
| CH13 | Ασύρματη UMTS/WCDMA ((3G) | 50w |
| CH14 | 4G WIMAX | 50w |
| CH15 | WIFI 2.4G | 50w |
| CH16 | WIFI 5.1G | 15w |
| CH17 | WIFI 5.5G | 15w |
| CH18 | WIFI 5.8G | 15w |
| CH19 | 4G LTE | 100w |
| CH20 | 5G | 100w |
| Πεδίο συχνότητας | 20-11000MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 1345W, Max: 1500W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V / DC 28V 250A |
| Περιοχή προστασίας | 100-1000m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 20 |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις |
| Πηγή παρεμβολής | Τεχνολογία πηγής ψηφιακού σήματος |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 20 |
| Πλατφόρμα οχήματος | Οχήματα εκτός δρόμου με τετρακίνηση |
| Κατανάλωση ενέργειας: | 5500W |
| Πηγή τροφοδοσίας | Πρόσθετος εναλλασσόμενος εναλλάκτης (4000W) ή πρόσθετος γεννήτης συνεχούς ρεύματος (+28 VDC/250A) |
| Βάρος: | 1800,00 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος × άνεμος × ύψος): | 625 × 500 × 700 mm |
| Η υγρασία: | 30% έως 95% |
| Θέρμανση λειτουργίας: | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
Πεδία εφαρμογής προϊόντων:
Υψηλής ποιότητας παρεμβολείς που χρησιμοποιούνται ευρέως σε στρατιωτικές μονάδες, φυλακές, αστυνομία, βομβαρδισμούς και υπηρεσίες ασφαλείας.
Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε μέρη όπως φυλακή, βενζινάδικα, φρουροί, σχολεία, εκκλησίες, αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, νοσοκομεία, θέατρο, αίθουσα διδασκαλίας και άλλα σημαντικά μέρη και καταστάσεις.
Ορισμένα πλεονεκτήματα
• Το περίβλημα από κράμα αλουμινίου με υψηλή προστασία έχει υψηλή αντοχή στην σκόνη, το νερό και τη διάβρωση.
• Σχεδιασμός αποβλήτων θερμότητας με χτένισμα με τους ανεμιστήρες για να γίνει το σύστημα σε κατάσταση ψύξης.
• Ειδική τεχνολογία για την αποτροπή παρεμβολών μεταξύ κάθε ζώνης συχνοτήτων.
• Διαταράσσει μόνο τη συχνότητα κατωτέρω σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσει τη φυσιολογική λειτουργία των σταθμών βάσης.
• Επιλέξιμες ζώνες συχνοτήτων και ισχύς εξόδου.
• Κάθε ζώνη συχνοτήτων ελέγχεται από ανεξάρτητους διακόπτες RF ON/OFF.
• Η ισχύς κάθε ζώνης συχνοτήτων μπορεί να ρυθμίζεται ανεξάρτητα.
• Προστασία των κυκλωμάτων για να εξασφαλιστεί ότι το σύστημα δεν θα καεί σε περίπτωση βραχυκυκλώματος ή αποσύνδεσης της κεραίας.
• Επιλογές τύπου κεραίας, επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κεραίων.
• Εύκολη λειτουργία και εγκατάσταση.
• Διατηρήστε για την εγκατάσταση της ενότητας αναβάθμισης.
• Εργασία συνεχής 24 ώρες την ημέρα/365 ημέρες.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |