| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτό είναι ένα μεσαίο ραδιοσυχνότητα ισχύος παρεμβολή κινητών τηλεφώνων με σχεδιασμό βαλίτσα, και προσφέρει μια αποτελεσματική αποκλεισμό εύρος που μπορεί να φτάσει περίπου 200 μέτρα
Είναι εύκολο να πραγματοποιήσει να εξουδετερώσει όλα τα είδη του σήματος των κινητών τηλεφώνων και το jammer προστατεύεται επίσης
σε μια διάσημη τσάντα από άμμο, νερό, όλα τα είδη των βλαβών κλπ.
Επιπλέον, αυτός ο παρεμβολισμός μπορεί να ρυθμιστεί για να ταιριάζει σε οποιαδήποτε λειτουργική απαίτηση εγκαθιστώντας πρόσθετους συνδέσμους και διαφορετικούς τύπους κεραίες,
πηγές εισόδου ισχύος κλπ.
Ο παρεμβολισμός είναι σχεδιασμένος για να προστατεύει το VIP πρόσωπο ή ειδικό πράκτορα.
και κυβερνητικά ιδρύματα σε όλο τον κόσμο.
Ενσωματωμένος αποδοτικός ανεμιστήρας ψύξης και πτερυγός ψύξης εξασφαλίζει τη σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μακρά διάρκεια ζωής.
που είναι ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
Με μια ματιά:
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA 851/869 ~ 894 MHz |
| CH2 | -GSM 925/936 ~ 965 MHz |
| CH3 | -DCS 1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | -3G 2110 ~ 2170 MHz |
| CH5 | - 4G LTE: (US.725-770MHz) ή (EU.790-826MHz) |
| CH6 | - 4G Wimax: (US.2300-2400MHz) ή (EU.2620-2690MHz) |
| CH7 | -5G: 3400-3600MHz/3600-3800MHz |
| CH8 | - WIFI:2400-2500MHz |
| CH9 | -GPS: 1500-1600MHz |
| CH10 | - Λοζάκ: 170-175 MHz |
| Δύναμη εξόδου: | ΕΙΡΠ 25W (κάθε ζώνη) |
| Αντένα: | Πίνακας Ενσωματωμένη κεραία |
| Πεδίο εκτέλεσης: | Μέχρι 200 μέτρα απόσταση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 10 |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | 2 ώρες |
| Προσαρμοστής ισχύος Εισαγωγή τάσης: | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Βάρος: | 8 κιλά (σύστημα + μπαταρία) |
| Μέγεθος: | 57 x 21 x 40 cm (Lx W x H) |
Συσκευές:
Διορθωτής ισχύος
Εγχειρίδιο χρήσης
![]()