| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700152 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
200 βατ βομβιστικού σήματος παρεμποδιστή στρατιωτική αντι-τρομοκρατία 300Μέτρα μέγιστης εμβέλειας
Περιγραφή του προϊόντος
Ο σχεδιασμός του και η ενσωματωμένη μπαταρία του καθιστούν δυνατό να γίνει ο πιο ισχυρός φορητός παρεμβολικός στη σειρά προϊόντων μας.Με συνολική ισχύ εξόδου 200 W και ολικοκατευθυντικές κεραίες (μπορούν να αναβαθμιστούν σε 500 W), θα μπορούσε να παρέχει σταθερό εύρος παρεμβολής τουλάχιστον 200 τετραγωνικών μέτρων, χρησιμοποιώντας τις εξαιρετικές ολικοκατευθυντικές κεραίες υψηλού κέρδους (εξωτερικός τύπος).
Το High Power Draw Bar Box 8 Channels Mobile Signal Jammer 200W μέχρι 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.
Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι ειδικά κατάλληλος για το Phone Jammer.
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Χαρακτηριστικά:
1Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει CDMA, GSM, DCS, 3G, 4G, 315MHz, 433MHz, 868MHz.
2"Σκουπίδι με σύρμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
3"Χειροκίνητος διακόπτης και τηλεχειριστήριο"
5"Συμβατικό στρατιωτικό περίβλημα, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην απόρριψη"
6Η αποτελεσματική διαίρεση συχνότητας εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων.
7Η αποτελεσματική διανομή ισχύος ελαχιστοποιεί την απώλεια ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα.
απαιτείται (προαιρετική ρύθμιση του εργαλείου),
8"Συνήθη στρατιωτικό περίβλημα, το οποίο είναι ανθεκτικό στην απόρριψη, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό.
9,AC110-220V/Εγκατεστημένη παροχή ηλεκτρικής ενέργειας από μπαταρία (DC24V)/Πρόσβαση ενέργειας του οχήματος (DC24V) ·
10Το ενσωματωμένο αποτελεσματικό ανεμιστήρα ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν την σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA800:850-894MHz |
| CH2 | GSM900:925~960MHz |
| CH3 | DCS1800/1900:1805-1990MHz |
| CH4 | 315MHz |
| CH5 | 433MHz |
| CH6 | 3G:2110-2170MHz |
| CH7 | 4G:2345-2400MHz ή 2620-2690MHz |
| CH8 | 4G1:725-770MHz ή 790-826MHz |
| CH9 | 868MHz |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | CDMA, GSM, DCS,3G,4G,315MHz,433MHz,868MHz |
| Τύπος: | Κουτί με ράβδο ελκυστήρα |
| Διάδρομος εξόδου: | 9 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 200W, κάθε κανάλι ≥ 25W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 100-300 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 9 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 550,6*44,5*22,6 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 36 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 66kg,συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροσκαφών |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |