| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM166708 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτό είναι ένα μπλοκάρισμα κινητών τηλεφώνων με μέση ισχύ ραδιοσυχνοτήτων με σχεδιασμό τσάντας.
Το jammer είναι σχεδιασμένο για να προστατεύει VIP άτομα ή ειδικούς πράκτορες και αναπτύχθηκε με ρητά αιτήματα στρατιωτικών και κυβερνητικών ιδρυμάτων σε όλο τον κόσμο.
Με μια ματιά:
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | 20-100 MHz |
| CH2 | 100-500MHz |
| CH3 | 500-800MHz |
| CH4 | 800-1000 MHz |
| Δύναμη εξόδου: | ΕΙΡΠ 25W (κάθε ζώνη) |
| Αντένα: | Πίνακας Ενσωματωμένη κεραία |
| Πεδίο εκτέλεσης: | Μέχρι 100 μέτρα απόσταση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 4 |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | 1.5 ώρες |
| Προσαρμοστής ισχύος Εισαγωγή τάσης: | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Βάρος: | 8 κιλά (σύστημα + μπαταρία) |
| Μέγεθος: | 47 x 11 x 36 cm (Lx W x H) |
Συσκευές:
Διορθωτής ισχύος
Εγχειρίδιο χρήσης
Αυτός ο παρεμβολισμός προσφέρει αποτελεσματικό εύρος αποκλεισμού που μπορεί να φθάσει περίπου τα 100 μέτρα ανάλογα με τις περιβαλλοντικές συνθήκες.Είναι εύκολο να πραγματοποιήσει να εξουδετερώσει όλα τα είδη του σήματος κινητών τηλεφώνων 'και το jammer προστατεύεται επίσης σε μια διάσημη τσάντα από άμμο, νερό, όλα τα είδη βλάβης κλπ.
Εκτός αυτού, αυτός ο παρεμβολισμός μπορεί να ρυθμιστεί ώστε να ταιριάζει σε οποιαδήποτε επιχειρησιακή απαίτηση με την εγκατάσταση πρόσθετων συνδέσμων και διαφορετικών τύπων κεραίες, πηγών εισόδου ενέργειας κλπ.
![]()