| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM166707 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτό είναι ένα μικρό ακτινοβολητή κινητών τηλεφώνων με σχεδιασμό τσάντας.
Το jammer είναι σχεδιασμένο για να προστατεύει VIP άτομα ή ειδικούς πράκτορες και αναπτύχθηκε με ρητά αιτήματα στρατιωτικών και κυβερνητικών ιδρυμάτων σε όλο τον κόσμο.
Με μια ματιά:
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA-851/869 ~ 894 MHz |
| CH2 | GSM-925/936 ~ 965 MHz |
| CH3 | DCS-1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | 3G -2110 ~ 2170 MHz |
| Δύναμη εξόδου: | EIRP 9W (κάθε ζώνη) |
| Αντένα: | Πίνακας Ενσωματωμένη κεραία |
| Πεδίο εκτέλεσης: | 20 ~ 30 μέτρα απόσταση |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 4 |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | 2.5 ώρες |
| Προσαρμοστής ισχύος Εισαγωγή τάσης: | AC100V ~ 250V, 50Hz ~ 60Hz |
| Βάρος: | 5 κιλά (σύστημα + μπαταρία) |
| Μέγεθος: | 47 x 11 x 36 cm (Lx W x H) |
Συσκευές:
Αυτός ο παρεμβολισμός προσφέρει αποτελεσματικό εύρος αποκλεισμού που μπορεί να φθάσει περίπου τα 30 μέτρα ανάλογα με τις περιβαλλοντικές συνθήκες.Είναι εύκολο να πραγματοποιήσει να εξουδετερώσει όλα τα είδη του σήματος κινητών τηλεφώνων 'και το jammer προστατεύεται επίσης σε μια διάσημη τσάντα από άμμο, νερό, όλα τα είδη βλάβης κλπ.
Εκτός αυτού, αυτός ο παρεμβολισμός μπορεί να ρυθμιστεί ώστε να ταιριάζει σε οποιαδήποτε επιχειρησιακή απαίτηση με την εγκατάσταση πρόσθετων συνδέσμων και διαφορετικών τύπων κεραίες, πηγών εισόδου ενέργειας κλπ.
Εφαρμογή:
οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 20 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()