| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
8 Omni antennas and owns 80W high output the jamming distance and jamming range of 100meters this 8 antennas high power jammer is really powerful as this high power multi-purpose signal jammer can cut off the signals of CDMA GSM DCS PCS 3G 4G LTE 4G Wimax GPS WiFi Bluetooth VHF and UHF at the same time and depending on the signal strength in the detailed place the jamming distance is up to 100 meter at most. Thus high quality cooling system that designed with the cooling fan inside has been used on this high power GPS WiFi LoJack UHF VHF 3G 4G phone jammer so that this 8 antennas high power jammer can stay in the good working condition all the time and easily reach the 24/7 continuously working goal.
Πλεονεκτήματα και χαρακτηριστικά
1Όλες οι συχνότητες RF μπλοκάρουν μόνο τη ζώνη υποσύνδεσης, ποτέ τη ζώνη αναφοράς.
2Καλό σύστημα ψύξης, λειτουργεί 24 ώρες 365 ημέρες.
3Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση.
Εφαρμογές:
Αίθουσες συνεδριάσεων, εγκαταστάσεις αποθήκευσης πετρελαίου και φυσικού αερίου και πεδία, νοσοκομεία, θέατρα, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες προσφορών συμβάσεων, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες διδασκαλίας, εγκαταστάσεις δοκιμών,Υπηρεσίες ασφαλείας, Στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, βιβλιοθήκες, μουσεία, φυλακές, δικαστήρια, συνοριακή περιπολία και επιβολή του νόμου για τα ναρκωτικά, τελωνεία, σπίτια, μικρές περιοχές φυλακών.
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA/GSM 851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS 1805-1990MHz |
| CH3 | 3G 2110-2170MHz |
| CH4 | Τοποθετητής 165-175MHz |
| CH5 | WiFi 2400-2500MHz |
| CH6 | GPS 1500-1600MHz |
| CH7 | UHF 400-470MHz |
| CH8 | Ηλεκτρονική ακτινοβολία |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχώς |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 80W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 100m, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Αντένα: | : 8 τεμάχια (Παρακαλείστε να επισκευάσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Βάρος | 4.5 κιλά |
| Μέγεθος: | 360 mm ((L) × 180 mm ((W) × 60 mm ((H) |
Συσκευές
| GSM 3G 4G Phone Jammer WiFi GPS Lojack UHF VHF Jammer |
| Άντενες |
| Διορθωτής ρεύματος |