| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 20 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτός ο υψηλής ισχύος 6 κεραίες GSM CDMA 3G 4G All blocker κινητών τηλεφώνων μπορεί να κόψει τα σήματα των ζώνων συχνοτήτων CDMA GSM DCS PCS 3G 4G ταυτόχρονα, το οποίο είναι πραγματικά ισχυρό.Εκτός από το ότι έχει σχεδιαστεί με 50W υψηλής ισχύος η απόσταση παρεμβολής αυτής της υψηλής ισχύος 6 κεραίες πολλαπλών σκοπών signal jammer είναι επίσης ισχυρή, καθώς και, που είναι μέχρι 80 μέτρα το πολύ ανάλογα με την ισχύ του σήματος στο λεπτομερή μέρος.Εκτός από την κατοχή του αδιάβροχο σχεδιασμό αυτό το 2G 3G 4G υψηλής ισχύος κινητό blocker τηλεφώνου διαθέτει επίσης το υψηλής ποιότητας σύστημα ψύξης και επιτρέψτε του εύκολα να φτάσει το nonstop στόχο εργασίας, καθώς και, το οποίο είναι πραγματικά βολικό.
Πλεονεκτήματα και χαρακτηριστικά
1Όλες οι συχνότητες RF μπλοκάρουν μόνο τη ζώνη υποσύνδεσης, ποτέ τη ζώνη αναφοράς.
2Καλό σύστημα ψύξης, λειτουργεί 24 ώρες 365 ημέρες.
3Εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση.
Εφαρμογές:
Αίθουσες συνεδριάσεων, εγκαταστάσεις αποθήκευσης πετρελαίου και φυσικού αερίου και πεδία, νοσοκομεία, θέατρα, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες προσφορών συμβάσεων, εκκλησίες, αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες διδασκαλίας, εγκαταστάσεις δοκιμών,Υπηρεσίες ασφαλείας, Στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, βιβλιοθήκες, μουσεία, φυλακές, δικαστήρια, συνοριακή περιπολία και επιβολή των νόμων για τα ναρκωτικά, τελωνεία, σπίτια, μικρές περιοχές φυλακών
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA869/851 ~ 894 MHz |
| CH2 | GSM925/935 ~ 965 MHz |
| CH3 | DCS1800 ~ 1990 MHz |
| CH4 | 3G 2110 ~2 170 MHz |
|
CH5
|
4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
|
CH6
|
4G Wimax: ((ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| Συνολική ισχύς εξόδου: | ΕΙΡΠ 50W |
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης: | Εφαρμογή των προδιαγραφών που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 765/2008 |
| Αντένα: |
Αντίθετα, η αντίστοιχη μέθοδος δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί. |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Πεδίο παρεμβολής: | απόσταση 10-80 M [η ένταση του σήματος πρέπει να είναι < -80db στην τοποθεσία] |
| Αυτόματη αλλαγή | τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας 50/60 Hz AC 100 ~ 240V έως DC 12V |
| Μέγεθος συσκευής: |
38.5cm (L) x 43cm (W) x 26,5cm (H) |
| Βάρος: | 15 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης: | -30 ~ +70°C |
| Η υγρασία: | 95% μη συμπυκνωτικό |
Συσκευές:
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 1 ή 2 μήνες, Η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()