| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Πρώτον, όπως έχει σχεδιαστεί με τα ρυθμιζόμενα κουμπιά, αυτός ο ρυθμιζόμενος ισχυρός πολυλειτουργικός παρεμβολισμός σας επιτρέπει να αποφασίσετε την απόσταση παρεμβολής και τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής εύκολα.Έτσι, λόγω της ιδιοκτησίας κεραίες αυτό το ισχυρό πολυλειτουργικό παρεμβολή μπορεί να κόψει τα σήματα 2G 3G 4G 5G & GPS WiFi VHF UHF LoJack και Bluetooth ταυτόχρονα ή ξεχωριστά, καθώς καιΈτσι, όπως έχει σχεδιαστεί με το υψηλής ποιότητας σύστημα ψύξης με ενσωματωμένους ανεμιστήρες ψύξης, αυτός ο ρυθμιζόμενος GPS WiFi LoJack 3G 4G 5G μπλοκάρης υψηλής ισχύος μπορεί εύκολα να επιτύχει τον στόχο της 24/7 nonstop λειτουργίας.Επίσης, όπως το φορτιστή αυτοκινήτου έχει χρησιμοποιηθεί σε αυτό το υψηλής ισχύος επιτραπέζιου υπολογιστή GPS WiFi VHF UHF LoJack 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο jammer έτσι ώστε να μπορεί να χρησιμοποιηθεί εύκολα στο αυτοκίνητο όταν έχουν την ανάγκη.
Για σταθερά μέρη όπως αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια,Αίθουσες διδασκαλίας και ούτω καθεξής αυτό το υψηλής ισχύος επιτραπέζιου υπολογιστή GPS WiFi VHF UHF LoJack 3G 4G 5G κινητό τηλέφωνο jammer μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέωςΓια περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του ρυθμιζόμενου ισχυρού πολυλειτουργικού jammer μπορείτε απλά να ρίξετε μια ματιά στις παρακάτω προδιαγραφές.
Προδιαγραφές
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM:851-960MHz |
| CH2 | DCS/PCS:1805-1990MHz |
| CH3 | 3G:2110-2170MHz |
| CH4 | 4G LTE:(ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | 4G Wimax:(ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH7 | GPSL1:1570-1580MHz |
| CH8 | 5G:3400-3600MHz/3600-3800MHz/ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 18W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 50m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Μέγεθος: | 370 x 140 x 51 χιλιοστά |
| Βάρος: | 4.0kg |
| Ηλεκτρική καταχώριση (SAR) | Συμβατό με τα πρότυπα ICNIRP ((Ασφαλής για ανθρώπους) |
Συσκευές
Πεδίο εφαρμογής:
1. μπορεί να εφαρμοστεί σε αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας, κέντρα κατάρτισης, εργοστάσια, τράπεζες, τρένα,λεωφορείο και περισσότερα
2Για ορισμένες τοποθεσίες ειδικού σκοπού όπως νοσοκομεία, βενζινάδικα και άλλα,Παρακαλώ κάντε δοκιμή πεδίου πρώτα για να βεβαιωθείτε ότι δεν συνέβη καμία παρεμβολή στη φυσιολογική λειτουργία του εξοπλισμού και του οργάνου σας
Εγγύηση: Ένα έτος από την ημερομηνία παράδοσης.
Συσκευές:
Πολυλειτουργικός παρεμποδιστής x 1
Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος x 1
Συσκευή προσαρμογής αυτοκινήτου x 1