| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 7 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Αυτή η συσκευή 2G 3G 4G 5G Cell Phone Wifi Jammer είναι κατάλληλη για αίθουσα διδασκαλίας, αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, κινηματογράφο και άλλα μέρη όπου χρειάζεται να κρατήσει ήσυχο.Η συσκευή είναι δημοφιλής στους δασκάλους και τους διαχειριστές.Ως το πιο δημοφιλές φορητό παρεμβολικό κινητών τηλεφώνων, το προϊόν αυτό έχει μικρό μέγεθος, εύκολο στη μεταφορά. Μπορεί να μπλοκάρει 8 συχνότητες και να έχει πολύ μεγάλο εύρος παρεμβολών.Με χωριστό διακόπτη ελέγχου συχνότητας, μπορείτε να επιλέξετε το εύρος συχνοτήτων που πρέπει να διαταραχθούν κατά περίπτωση.
Πεδίο εφαρμογής:
Φυλακές, στούντιο ηχογράφησης, τράπεζες, αίθουσες υποβολής προσφορών, εκκλησίες, τάξεις, εγκαταστάσεις δοκιμών, υπηρεσίες ασφαλείας, στρατιωτικές μονάδες, μυστικές υπηρεσίες, αίθουσες συνεδριάσεων ειδήσεων, βιβλιοθήκες, μουσείαΔικαστήρια, Συνοριακή περιπολία και καταστολή των ναρκωτικών, Τελωνεία, κλπ.
Επηρεασμένες περιοχές συχνοτήτων:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | GSM: 851-890MHz |
| CH2 | DCS/PCS:1805-1990MHz |
| CH3 | 3G:2110-2170MHz |
| CH4 | 4G LTE: (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH5 | 4G Wimax: (US.2345-2400MHz) ή (EU.2620-2690MHz) |
| CH6 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH7 | CDMA:925-960MHz |
| CH8 | 5G:3400-3600MHz/3600-3800MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 18W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 40m η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμοστή ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), |
| Μέγεθος: | 355 x 140 x 51 χιλιοστά |
| Βάρος: | 4.0kg |
| Άντενα |
Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο με κατώτερη σύνδεση |
Χαρακτηριστικά:
Εσωτερική ψύξη ανεμιστήρα για να κάνει το jammer λειτουργούν πιο σταθερά
Παροχή 360βαθμός παρεμβολής
Διαθέσιμο τηλεχειριστήριο για να ενεργοποιεί/κλείνει τον παρεμβολέα
Δύναμη εξόδουμπορεί να είναιρυθμιζόμενο
Κάθε κανάλι συχνότητας μπορεί να ελέγχεται ξεχωριστά
Επιλέξιμες περιοχές συχνοτήτων