| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311117 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
Τελευταία 6 κεραίες χειροκίνητος τύπου 3G 4G σήμα κινητού τηλεφώνου jammer
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτό το επιλεξιμό φορητό 3G 4G Τζάμερ κινητών τηλεφώνων & GPS Τζάμερ σήματος που βλέπετε εδώ είναι το νέο σχεδιασμένο σήμα Τζάμερ που έχει σχεδιαστεί με τη δυνατότητα να κόψει τα σήματα του GSM, DCS,ΚΠΣ, 3G, 4G, 4G LTE, 4G WiMax και GPS, ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax και GPS... κλπ. Έχει επίσης ένα εύρος παρεμβολών έως 15m,ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχή. Μέσα στην περιοχή, απλά ενεργοποιήστε το jammer, όλες οι ασύρματες συνδέσεις με 2G, 3G, 4G ή δίκτυο GPS θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα. Επίσης, το jammer είναι μια επιλογή μονάδα. Με άλλα λόγια, ο χρήστης μπορεί να
Η ρύθμιση της ενεργοποίησης ή της απενεργοποίησης οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA ((851MHz-894MHz) / GSM ((925MHz-960MHz) |
| CH2 | -DCS ((1805MHz-1880MHz) |
| CH3 | -PCS ((1920MHz-1990MHz) |
| CH4 | -3G ((2110MHz-2185MHz) |
| CH5 | -4G LTE: (US.725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH6 | -4GWIMAX: ((ΗΠΑ. 2345-2400MHz) ή (Ευρώπη: 2620-2690MHz) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Δρομολόγιο ηλεκτρικού ρεύματος |
| Η μπαταρία: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου DC7.4V/3600mA/h |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | Μέγιστο 3 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης: | Περίπου 6 ώρες. |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 6 W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 30M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (6 μονάδες,130MM) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 160*90*40MM |
| Καθαρό βάρος του προϊόντος: | 0.65 κιλά |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Τύπος: | Φορητό χειροκίνητο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,GPSl1,GPSl2,L5,Lojack.... κλπ. |
Ακολουθούν οι τυπικές παραμέτρους για αυτό το φυλακισμένο jammer, OEM / ODM και προσαρμοσμένες συχνότητες είναι
αποδεκτό επίσης.
(Όλες οι συχνότητες είναι ορισμένες παγκόσμιες ζώνες συχνοτήτων, προαιρετικά 12 κανάλια)
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
Συσκευές
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |