| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT311119 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
12 Αντένα All In One Τζάμερ 3G 4GLTE4GWIMAX Τζάμερ τηλεφώνου
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτός ο επιλεγμένος φορητός 3G 4G κινητής τηλεφωνίας WiFi Jammer & GPS σήμα Jammer που βλέπετε εδώ είναι το νέο σχεδιασμένο σήμα jammer που έχει σχεδιαστεί με τη δυνατότητα να κόψει τα σήματα του GSM,ΔΕΣ,PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 4G WiMax και WiFi, είναι ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax και WiFi..etc.ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχή. Μέσα στην περιοχή, απλά ενεργοποιήστε το παρεμβολικό, όλες οι ασύρματες συνδέσεις με δίκτυα 2G, 3G, 4G ή WiFi θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα. Επίσης, το παρεμβολικό είναι μια επιλέξιμη μονάδα. Με άλλα λόγια, ο χρήστης μπορεί
Η ρύθμιση της ενεργοποίησης ή της απενεργοποίησης οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Εφαρμογή:
Κέντρο Συνεδρίων
Νοσοκομείο
Βιβλιοθήκη
Αίθουσα εξετάσεων
Σχολή
Εταιρεία
Γραφείο
Στρατιωτική περιοχή
Βενζινάδικο
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA ((851MHz-894MHz) |
| CH2 | -GSM ((925MHz-960MHz) |
| CH3 | -DCS ((1805MHz-1880MHz) |
| CH4 | -PCS ((1920MHz-1990MHz) |
| CH5 | -3G ((2110MHz-2185MHz) |
| CH6 | -GPSL1:1500-1600MHz |
| CH7 | -GPSL2,L5:1176MHz-1227MHz |
| CH8 | - Λόγιακ: 165MHz-175MHz |
| CH9 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH10 | -VHF:135-174MHz |
| CH11 | -UHF: 400-470MHz |
| CH12 | -4G Wimax:2300-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| Ηλεκτρική παροχή: | Δρομολόγιο ηλεκτρικού ρεύματος |
| Η μπαταρία: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου DC7.4V/3600mA/h |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | Μέγιστο 3 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης: | Περίπου 6 ώρες. |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 12 W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 30M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (12 μονάδες,130MM) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 160*90*40MM |
| Καθαρό βάρος του προϊόντος: | 0.73 κιλά |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Τύπος: | Φορητό χειροκίνητο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,GPSl1,GPSl2,L5,Lojack.... κλπ. |
Ακολουθούν οι τυπικές παραμέτρους για αυτό το φυλακισμένο jammer, OEM / ODM και προσαρμοσμένες συχνότητες είναι
αποδεκτό επίσης.
(Όλες οι συχνότητες είναι ορισμένες παγκόσμιες ζώνες συχνοτήτων, προαιρετικά 12 κανάλια)
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| 4G/LTE 700M: | 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| 4G/LTE 800M: | 790-826MHz (ΕΕ) |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| GPS/L2: | 1200-1300MHz |
| GPS/L3: | 1300-1400MHz |
| GPS/L4: | 1100-1200MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| Επικεφαλής: | 167-175MHz |
Συσκευές
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% προκαταβολή, PayPal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |