| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311035 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
8 Αντενές χειροκίνητες παρεμβολές WiFi και 3G 4GLTE4GWIMAX Παρεμπόδιση σήματος τηλεφώνου
Περιγραφή του προϊόντος
Αυτό το επιλέξιμο φορητό 3G κινητό τηλέφωνο WiFi Jammer & GPS σήμα Jammer που βλέπετε εδώ είναι το νέο σχεδιασμένο σήμα jammer που έχει σχεδιαστεί με τη δυνατότητα να κόψει τα σήματα του GSM, DCS,PCS, 3G, 4G, 4G LTE, 4G WiMax και WiFi, ταυτόχρονα.
Ο ισχυρός παρεμβολισμός έχει ένα ευρύ φάσμα συχνοτήτων που επηρεάζεται, συμπεριλαμβανομένων των CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, 4G LTE, 4G Wimax και WiFi.ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΜέσα στην περιοχή, απλά ενεργοποιήστε το παρεμβολικό, όλες οι ασύρματες συνδέσεις με δίκτυα 2G, 3G, 4G ή WiFi θα απενεργοποιηθούν ταυτόχρονα.Ο χρήστης μπορεί να επιλέξει να επιτρέψει τη λειτουργία μιας ή μερικών από τις ζώνες συχνοτήτωνΗ ρύθμιση του ON ή OFF οποιασδήποτε από τις μεμονωμένες ζώνες δεν θα προκαλέσει καμία διαταραχή στη λειτουργία των άλλων.
Περισσότερες λεπτομέρειες και προδιαγραφές αυτού του επιλέξιμου φορητού 2G 3G 4G WiFi jammer είναι ακριβώς ως εξής, αν θέλετε να μάθετε περισσότερα απλά ελάτε και να πάρετε τις συνολικές πληροφορίες.
Προδιαγραφές
Διάταξη σήματος απομόνωσης
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA ((851MHz-894MHz) |
| CH2 | -GSM ((925MHz-960MHz) |
| CH3 | -DCS ((1805MHz-1880MHz) |
| CH4 | -PCS ((1920MHz-1990MHz) |
| CH5 | -3G ((2110MHz-2185MHz) |
| CH6 | -4G LTE: ((ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | -4G Wimax: ((ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH8 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| Ηλεκτρική παροχή: | Δρομολόγιο ηλεκτρικού ρεύματος |
| Η μπαταρία: | Η μπαταρία ιόντων λιθίου DC7.4V/3600mA/h |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας: | 2 ή 3 ώρες το πολύ |
| Χρόνος φόρτισης: | Περίπου 6 ώρες. |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 6 W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 20M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Λεπτομέρειες κεραίας: | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Μέγεθος της συσκευής: | 132x80x40 χιλιοστά |
| Βάρος του προϊόντος: | 10,0 kg |
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Τύπος: | Φορητό χειροκίνητο |
| Συσκευή: | Ανεξάρτητη συσκευασία |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WIFI |
Συσκευές
8*Αντενές
Φορτιστή αυτοκινήτου
Φορτιστή εναλλακτικού ρεύματος
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |