| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM302108 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 2 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος
Η 8 ζώνες υψηλής ισχύος σταθερό μπλοκάρισμα σήματος καλύπτει και μπλοκάρει συχνότητες ζώνης του κινητού τηλεφώνου και WIFI.Με σταθερό σχεδιασμό τύπου, το μπλοκάρισμα σήματος έρχεται με υψηλή ισχύ εξόδου,για την υποστήριξη της παρεμπόδισης πολλαπλών σημάτων και κάλυψης που κυμαίνεται από 2 μέτρα έως 20 μέτρα.
Ως σταθερός αποκλειστής σήματος,έχει τη δυνατότητα να συνεχίζει να λειτουργεί συνεχώς μέσα σε κτίριο ή ακόμη και σε όχημα (με φορτιστή αυτοκινήτου) Δεν χρειάζεται να λάβετε υπόψη σας το πρόβλημα της διάχυσης της θερμότητας, λόγω 2 ψύξη ανεμιστήρες συνεχίζουν να τρέχουν μέσα για να αντιμετωπίσουν το πρόβλημα.
Εξωτερικές ολικοκατευθυνόμενες κεραίες, όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA 800: 850 έως 894MHz |
| CH2 | GSM 900: 925 έως 960MHz |
| CH3 | GSM 1800: 1805 έως 1880MHz (DCS) |
| CH4 | GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH5 | 3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH6 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH7 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| CH8 | WiFi: 2400-2500MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 8W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V |
| Περιοχή προστασίας | 2-20m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 8 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 20W |
| Βάρος | 1.50 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος x άνεμος x ύψος) | 200x450x60 χιλιοστά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας (προαιρετικός) | 2 ή 3 ώρες |
Συσκευές