| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM302106 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 2 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Περιγραφή του προϊόντος
Η 6 ζώνες υψηλής ισχύος σταθερό μπλοκάρισμα σήματος καλύπτει και μπλοκάρει συχνότητες ζώνης του κινητού τηλεφώνου και WIFI.Με σταθερό σχεδιασμό τύπου, ο μπλοκάρης σήματος έρχεται με υψηλή ισχύ εξόδου,για την υποστήριξη της παρεμπόδισης πολλαπλών σημάτων και κάλυψης που κυμαίνεται από 2 μέτρα έως 20 μέτρα.
Ως σταθερός αποκλειστής σήματος,έχει τη δυνατότητα να συνεχίζει να λειτουργεί συνεχώς μέσα σε κτίριο ή ακόμη και σε όχημα (με φορτιστή αυτοκινήτου) Δεν χρειάζεται να λάβετε υπόψη σας το πρόβλημα της διάχυσης της θερμότητας, λόγω 2 ψύξη ανεμιστήρες συνεχίζουν να τρέχουν μέσα για να αντιμετωπίσουν το πρόβλημα.
Εξωτερικές ολικοκατευθυνόμενες κεραίες, όλες οι συχνότητες TX καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA/GSM 800: 850 έως960MHz |
| CH2 | GSM 1800: 1805 έως 1880MHz (DCS) |
| CH3 | GSM 1900: 1920 έως 1990MHz (PCS) |
| CH4 | 3G: 2110 έως 2170MHz |
| CH5 | 4G LTE: (ΗΠΑ:725-770MHz) ή (Ευρώπη:790-826MHz) |
| CH6 | 4G Wimax: (ΗΠΑ:2345-2400MHz) ή (Ευρώπη:2620-2690MHz) |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 6W |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | AC220V |
| Περιοχή προστασίας | 2-20m @ ανάλογα με την πυκνότητα σήματος του κινητού δικτύου |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κατανάλωση ενέργειας | 15W |
| Βάρος | 1.50 κιλά |
| Μέγεθος (μήκος x άνεμος x ύψος) | 200x450x60 χιλιοστά |
| Η υγρασία | 30% έως 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 έως +55 βαθμούς Κελσίου |
| Χρόνος λειτουργίας της μπαταρίας (προαιρετικός) | 2 ή 3 ώρες |
Συσκευές
![]()