| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM132841-ΕΕ |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 10 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Η ευρωπαϊκή έκδοση του κινητού τηλεφώνου
Περιγραφή του προϊόντος
Ψάχνετε για μια συσκευή παρεμβολής σήματος που μπορεί να διακόψει τα σήματα των κινητών τηλεφώνων το WiFi LoJack και επίσης το GPS ταυτόχρονα και κατάλληλη για χρήση στις Ευρωπαϊκές Χώρες;Τότε αυτό το 8 Bands Ρυθμίσιμο Όλο 3G 4G Cell Phone Signal Jammer και GPS WiFi LoJack Jammer ((Ευρωπαϊκή έκδοση) που βλέπετε εδώ απλά ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις σας.
Αυτό το 3G 4G GPS WiFi LoJack jammer είναι σχεδιασμένο με 16W υψηλής ισχύος και τη δυνατότητα να διακόψει τα σήματα του CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax:2620MHz-2690MHz,GPSL1 και LoJack ταυτόχρονα, δεδομένου ότι είναι σχεδιασμένο με 8 κεραίεςΈτσι, δεδομένου ότι η ισχύς υψηλής παραγωγής 16W έχει εφαρμοστεί σε αυτό το 3G 4G GPS WiFi LoJack jammer έτσι ώστε ανάλογα με την ισχύ του σήματος στην δεδομένη περιοχή η εμβέλεια προστασίας να είναι έως και 50 μέτρα το πολύ.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA/GSM: 851 MHz-960 MHz |
| CH2 | DCS/PCS: 1805 MHz-1990 MHz |
| CH3 | 3G: 2110 MHz-2170 MHz |
| CH4 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH5 | 4G LTE: 790-820MHz |
| CH6 | 4G Wimax: 2620 MHz-2690 MHz |
| CH7 | GPSL1: 1500-1600 MHz |
| CH8 | Ελέγχων: 165MHz-175MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 16W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 50m, εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερική ολικοκατευθυντική | Οι κεραίες καλύπτουν όλες τις συχνότητες TX μόνο για κατωτέρω σύνδεση. |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος: | 330*180*65mm |
| Βάρος: | 6.0kg |
Εφαρμογή:
οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()