| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311098 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Οι ισχυροίΠλήρη Ορχήστρα JammerΡυθμίσιμες 16 κεραίες Ισχυρό GSM 3G 4GLTE 4GWimax Phone Blocker & WiFi UHF VHF GPS Lojack Απομακρυσμένο έλεγχοΑυτό που βλέπετε τώρα είναι σε απόθεμα και θα είναι το νεότερο στυλ και σύγχρονο μπλοκάρισμα σήματος, το οποίο μπορεί να προσφέρει την καλύτερη προστασία για την ιδιωτική σας ζωή και το ήσυχο περιβάλλον.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA/GSM: 851-960MHz |
| CH2 | PCS: 1920-1990MHz |
| CH3 | 4G LTE: 725-770MHz (ΗΠΑ) |
| CH4 | 4G Wimax: 2345-2400MHz ((ΗΠΑ) |
| CH5 | WiFi: 2400-2500MHz |
| CH6 | UHF: 400-470MHz |
| CH7 | GPSL1: 1570-1580MHz |
| CH8 | RF433: 433MHz |
| CH9 | DCS: 1805-1880MHz |
| CH10 | 3G: 2110-2170MHz |
| CH11 | 4G LTE: 790-826MHz (ΕΕ) |
| CH12 | 4G Wimax: 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| CH13 | Επικαιροποιημένα σήματα |
| CH14 | Επικοινωνία: 167-175MHz |
| CH15 | GPSL2/L5: 1170-1230MHz |
| CH16 | RF315: 315MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-35W |
| Πεδίο παρεμβολής | Μέχρι 50m |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 50 έως 60Hz, 100 έως 240V AC |
| Με προσαρμογή κλιματισμού | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395 x 238 x 60 χιλιοστά |
| Όλο το βάρος της σειράς | 6.5 κιλά |
Συσκευές
Πλεονέκτημα:
Σε γενικές γραμμές, η τρέχουσα σύγχρονη και ενημερωμένη έκδοση jammer μπορεί να γίνει μόνο με έως και 12 κεραίες, που θα είναι πολύ λιγότερο από την ζήτηση των ανθρώπων.Αυτή η 14 κεραίες ισχυρό και ρυθμιζόμενο μπλοκάρα σήματος θα παρέχει καλύτερη εμπειρία και μέγιστη προστασία, η οποία θα καλύπτει σε μεγάλο βαθμό τις κοινές ζώνες σήματος, ακόμη και την επερχόμενη ή μπορεί να είναι ορισμένες χώρες νέες ζώνες, wifi 3.6, wifi 5.8, ζώνη κατασκοπευτικής κάμερας και ζώνη σήματος RF 868/433/315MHz.Για απαιτήσεις OEM και ODM, απλά αισθάνεστε ελεύθεροι να επικοινωνήσετε μαζί μας και ευγενικά να συμβουλευτείτε την απαίτησή σας.
Αυτό που είναι σημαντικό είναι ότι μπορούμε να προσαρμόσουμε τις ζώνες συχνοτήτων όπως απαιτείται.