| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | JM311008 |
| MOQ: | 1 |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 15 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
14 ζώνες Wifi σήμα jammer ενσωματωμένο σε εναέρια ρυθμιζόμενο AC110 - 250V τροφοδοσία
Περιγραφή του προϊόντος:
This signal jamming device that you are viewing here is the All Frequency 2G 3G 4G LTE 4G Wimax Phone Blocker WiFi GPS VHF UHF Jammer & Lojack Jammer which is a powerful signal jamming device and can help people a lot.
Προδιαγραφές
| Διασύνδεση εξόδου | Διάταξη συχνοτήτων ασπίδας |
| CH1 | CDMA: 850-894 MHz |
| CH2 | GSM: 920-960 MHz |
| CH3 | DCS: 1800-1880 MHz |
| CH4 | PCS: 1920-1990 MHz |
| CH5 | 3G: 2100-2180 MHz |
| CH6 | WIFI: 2400-2480 MHz |
| CH7 | 4G LTE (US.725-770MHz) |
| CH8 | 4G LTE (EU.800-895MHz) |
| CH9 | 4G Wimax (US.2345-2400 MHz) |
| CH10 | 4G Wimax (EU.2620-2690MHz) |
| CH11 | GPS L1: 1575,42 MHz |
| CH12 | Επικοινωνία: 167-173 MHz |
| CH13 | Ηλεκτρονικά σήματα: |
| CH14 | UHF: 420MHz-480 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου: | 25W |
| Πεδίο παρεμβολής: | Μέχρι 50m εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε μια δεδομένη περιοχή |
| Εξωτερικές κεραίες ολικής κατεύθυνσης | όλες οι συχνότητες TX που καλύπτονται μόνο με κατωτέρω σύνδεση |
| Εφοδιασμός ενέργειας: | Δυναμικό ρεύματος: |
| Μέγεθος: | 330*238*65mm |
| Βάρος: | 6.0kg |
Εφαρμογή:
Οι αίθουσες συνεδριάσεων, αίθουσες συνεδριάσεων, μουσεία, γκαλερί, θέατρα, αίθουσες συναυλιών, εκκλησίες, ναούς, εστιατόρια, αίθουσες διδασκαλίας.Από τότε που σχεδιάστηκε με υψηλή ισχύ εξόδου 16W έτσι ώστε αυτό το υψηλής ισχύος μπλοκάρα σήματος κατέχει έως και 50 μέτρα απόσταση παρεμβολής ανάλογα με την ένταση του σήματος στην δεδομένη περιοχήΕκτός από το γεγονός ότι αυτός ο υψηλής ισχύος πολλαπλής χρήσης αποκλειστής σήματος διαθέτει 8 κεραίες ώστε να μπορεί να κόψει τα σήματα CDMA / GSM, DCS / PCS, 3G, WiFi, 4G LTE, 4G Wimax, GPSL1,VHF UHF και Lojack Jammer την ίδια στιγμή, το οποίο είναι πραγματικά ισχυρό.Το ρυθμιζόμενο κουμπί έχει επίσης χρησιμοποιηθεί σε αυτό το υψηλής ισχύος μπλοκάρα σήματος έτσι ώστε να μπορείτε να αποφασίσετε τις ζώνες συχνότητας παρεμβολής και απόσταση παρεμβολής σύμφωνα με την πραγματική σας κατάσταση.
Επίσης, ο σχεδιασμός του καλού συστήματος ψύξης για αυτό το ρυθμιζόμενο πολυδιάθετο jammer υψηλής ισχύος καθιστά επίσης εύκολο να επιτευχθεί ο στόχος συνεχούς λειτουργίας 24/7.Για περισσότερες λεπτομέρειες για αυτό το υψηλής ισχύος ρυθμιζόμενο πολλαπλό σκοπό jammer απλά έλα εδώ για να αποκτήσετε τις χρήσιμες πληροφορίες.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 7 ημέρες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 100% TT εκ των προτέρων |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()