| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600157-1 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Προστασία VIP Μεγάλη ισχύς Φορητό GSM WIFI GPS 3G 4G 5G Όλο σήμα κινητής τηλεφωνίας Τζάμερ οχήματος
Περιγραφή του προϊόντος
Έχουμε 4-20 ζώνες συχνοτήτων προαιρετικά από αυτό το υψηλής ισχύος παρεμβολή σήματος κινητών τηλεφώνων.Αυτό το υψηλής ισχύος GSM CDMA PCS DCS 3G 4GLTE 4G Wimax 5G WIFI GPS VHF UHF και Lojack Προσαρμοσμένο παρεμβολή είναι πολύ ανταγωνιστικό.
Αυτή είναι μια υψηλής ισχύος αποδοτική συσκευή παρεμβολής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μπλοκάρει ανεπιθύμητα σήματα σε περιπτώσεις όπως προστασία κομβόι VIP, στρατιωτική πρόβα, δημοτικό κέντρο, αστυνομικό σημείο ελέγχου, φυλακή,βόμβες απορρίψεως, καθώς και οχήματα που είναι τοποθετημένα για την αποκλεισμό εκρηκτικών συσκευών με τηλεχειριστήριο.
Ορισμένα πλεονεκτήματα
1, Σχεδιασμένο με ζώνες συχνοτήτων υπερυπαίας ζώνης, 20MHz-3600MHz (20-6000MHz).
2, 12 μονάδες plug and play design, διευκολύνουν τη μελλοντική αναβάθμιση, αλλαγή και συντήρηση της ισχύος.
Η βλάβη στις μονάδες δεν επηρεάζει ποτέ την κανονική λειτουργία άλλων μονάδων.
3, American Mil-spec τυποποιημένη θήκη, ανθεκτική σε χτυπήματα και αντίσταση σε πτώση, διαθέσιμη για το όχημα που κινείται σε
χειρότερο περιβάλλον πεδίου.
4Μέχρι 20 ζώνες συχνοτήτων.
5, Οι χειριστές μπορούν να ρυθμίζουν τη ζώνη συχνότητας εργασίας και την ισχύ εξόδου κάθε μονάδας μέσω του
Η διαμόρφωση μιας συγκεκριμένης ζώνης συχνοτήτων μπορεί να εξασφαλίσει την εσωτερική επικοινωνία σε περίπτωση έκτακτης ανάγκης.
6Η λειτουργία του συστήματος μπορεί να εκτελείται στην μονάδα κονσόλας του οδηγού.
Η μπαταρία ή το σύστημα γεννήτριας μπορεί να είναι προαιρετικό.
7Το σώμα της συσκευής δεν υπερβαίνει τα 90 kg.
8, συνεχείς και ταυτόχρονες παρεμβολές στα συνηθισμένα χρησιμοποιούμενα σήματα ραδιοσυχνοτήτων.
9Εξοπλισμένη με γεννήτρια μεγάλης ισχύος για να εξασφαλίσει εξαιρετικές λειτουργικές δυνατότητες χαμηλού θορύβου.
10, Ενσωματωμένο σύστημα μπαταρίας εφεδρικής λειτουργίας για συνεχή αθόρυβη λειτουργία και γρήγορη εκκίνηση.
11, Ενσωματωμένο έξυπνο ενεργό σύστημα ψύξης για να διασφαλιστεί ότι η συσκευή λειτουργεί συνεχώς.
12Η κεραία είναι εγκατεστημένη με ένα μυστικό σχέδιο.
13Η κάμερα βίντεο με οθόνη LCD τόσο στο εσωτερικό όσο και στο εξωτερικό του οχήματος παρέχει οπίσθια παρακολούθηση και παρακολούθηση
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| CH7 | - 5G:3200-3600MHz |
| CH8 | -5G:3600-4200MHz |
| CH9 | -VHF: 135-175MHz |
| CH10 | -UHF: 400-470MHz |
| CH11 | - WiFi: 2400-2500MHz |
| CH12 | -GPS: 1500-1600MHz |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G, 5G,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Φορητός παρεμβολικός |
| Διάδρομος εξόδου: | 12 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη εξόδου: | 1000 βατ |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 100-1000 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 12 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 50 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 55 kg Αεροπορική περίπτωση συμπεριλαμβανομένης |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Εφαρμογή:
• Χρησιμοποιείται κυρίως σε φυλακές, σταθμούς βενζίνης, βόμβες κινητών τηλεφώνων, αποθήκες πετρελαίου, σταθμούς LPG,κέντρα κράτησης, δωμάτια ανάκρισης, δικαστήρια,
• Μεταρρύθμιση μέσω εργατικών ομάδων, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()
![]()