| Ονομασία μάρκας: | Wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700157 |
| MOQ: | 1 ΤΕΜ |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, D/P, T/T, Western Union, Paypal |
20 - 3600MHz Φορητό βομβαρδιστικό παρεμβολικό στρατιωτικού οχήματος DDS υψηλής ισχύος κινητό τηλέφωνο SIgnal Jammer
Περιγραφή του προϊόντος:
WT700157 είναι Bomb Jammer,IED Jammer μπορεί να εξουδετερώσει / να αποτρέψει θανατηφόρες εγκληματικές πράξεις όπως ραδιοελεγχόμενες βόμβες αυτοκινήτων, βόμβες στην άκρη του δρόμου, ενέδρα από απόσταση επιθέσεις IED, δολοφονίες,και τηλεχειριζόμενα τρομοκρατικά γεγονόταΕκτός από την εφαρμογή των High Power IED Jammers και Convoy Jammers.
Το WT700157 είναι ένα High Power DDS Convoy Jamming System, το οποίο εφαρμόζει την πιο αποτελεσματική και αξιόπιστη τεχνολογία RF jamming και είναι εξοπλισμένο με πλήρως ολοκληρωμένο ευρυζωνικό σύστημα jamming.
Το WT700157 μπορεί να καλύπτει, συνεχώς και ταυτόχρονα, όλες τις συχνότητες επικοινωνίας RF 20MHz-6000MHz.Θα είναι η καλύτερη λύση για την υπεράσπιση VIP αυτοκινητοπομπή για το όχημα τοποθετημένο και κάποια άλλη μεγάλη περιοχή μπλοκάρισμα γρήγορα να δημιουργηθεί, όπως στρατιωτική βάση, σημαντικές αθλητικές εκδηλώσεις και διεθνείς συνόδους κορυφής κλπ.
WT700157 - Πλήρως φορητό σύστημα παρεμβολής DDS πολλαπλής ζώνης, έχει σχεδιαστεί με ανθεκτική θήκη τύπου τρολ, υψηλής κινητικότητας.η συχνότητα παρεμβολής μπορεί να είναι μεγαλύτερη από 20BandsΈξι μονάδες συχνότητας παρεμβολής μπορούν να έχουν μέγιστη ισχύ εξόδου 600 βατ.
Η συσκευή WT700157 είναι πολύ εύκολη στην εγκατάσταση και τη λειτουργία της.Ο γενικός σχεδιασμός του συστήματος πληροί τις στρατιωτικές απαιτήσεις και τα διεθνή πρότυπα ποιότητας.
Χαρακτηριστικά:
1Αναβαθμισμένη πηγή σήματος παρεμβολής (τεχνολογία DDS) για να παρέχει τη μέγιστη αποτελεσματικότητα.
2Προγραμματισμό πεδίου για ταχεία ρύθμιση συχνότητας και ισχύς εξόδου.
3Η πλήρως ενοποιημένη συμπαγή σχεδίαση με εξαιρετικά υψηλή αποδοτικότητα συστήματος ψύξης παρέχει πολύ καλή σταθερότητα του συστήματος ακόμη και σε δύσκολες κλιματικές συνθήκες.
4"Σταματήστε έως έξι διαφορετικές μονάδες παρεμβολής ταυτόχρονα και καλύψτε έως και 20 διαφορετικές ζώνες συχνοτήτων. Κάθε μονάδα με οθόνη LCD που δείχνει τη συχνότητα εργασίας, την ισχύ εξόδου κλπ.
5Αύξηση της συνολικής ισχύος εξόδου ραδιοσυχνοτήτων μέχρι 600 βατ.
6Ο χειριστής μπορεί να ενεργοποιήσει/κλείσει κάθε μονάδα μέσω του καλωδιωμένου τηλεχειριστή.
7Πλήρως φορητή θήκη τύπου καρότσι.
8,Προμηθεύεται από ηλεκτρικό δίκτυο εναλλασσόμενου ρεύματος ή από πηγή συνεχούς ενέργειας.Το σύστημα μπαταρίας ή το σύστημα γεννήτριας εφεδρικού ρεύματος μπορεί να είναι προαιρετικό.
9"Το σύστημα παρεμβολής με ενεργό έξυπνο σύστημα ψύξης σε συνεχή λειτουργία.
10"Βάσει του γενικού σχεδιασμού μας, μπορούμε να προσαρμόσουμε περαιτέρω τα συστήματά μας σε σενάρια που καθορίζονται από τον πελάτη τόσο για στρατιωτικές όσο και για πολιτικές εφαρμογές, προκειμένου να παρέχουμε την καλύτερη ατομική λύση.
11Η εκτόξευση βόμβας και η διαρροή εμπιστοσύνης, που προκύπτουν από την αυτοσχέδια εκρηκτική συσκευή (RCIED) που ελέγχεται από απόσταση στο πλάι του δρόμου, αποτελούν τεράστια πρόκληση σε πολλά μέρη του κόσμου.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Τύπος | Συσκευή παρεμβολής βόμβας οχήματος |
| Πεδίο συχνότητας | 20-3600MHz |
| Συνολική ισχύς ραδιοκυμάτων | 260-360W, μέγιστο: 550W |
| Ράδιο παρεμβολής | 50-800M, η ακτίνα παρεμβολής εξακολουθεί να εξαρτάται από τη δύναμη του σήματος σε δεδομένη περιοχή |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Αριθμός συχνότητας καναλιού | 15 ζώνες, μέγιστο: 24 ζώνες |
| Σύστημα ψύξης | Συστηματικό έξυπνο σύστημα ψύξης |
| Προστασία συστήματος | VSWR, Υπερτάσεις, Υπερτάσεις, |
| Πηγή παρεμβολής | Η ψηφιακή πηγή σήματος συνθέτει τεχνολογία Ρυθμίστε τη συχνότητα και τα watts παραγωγής |
| Απομακρυσμένο έλεγχο | Πλήρης έλεγχος λειτουργίας συστήματος με οθόνη LED μπαταρίας |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
| Αριθμός κεραίων | 6 |
| Εξωτερική μπαταρία | 35AH/24-28VDC |
| Μονάδα παρεμβολής | Κάθε μονάδα παρεμβολής με κεραία μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ενιαίο παρεμβολή. Όλες οι μονάδες ελέγχονται ξεχωριστά. |
| Μέγεθος παρεμβολής | 63 × 49,2 × 35,2 εκατοστά |
| Βάρος συστήματος παρεμπόδισης | Περίπου.36kg |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35°C ~ +80°C |
| Υγρασία λειτουργίας | Μέχρι 80% |
| Κωδικός ΕΣ | 8543709200 |
| Συσκευή | Κουτί |
Εφαρμόζεται:
• Χρησιμοποιείται κυρίως σε αίθουσες εξετάσεων, φυλακές, βενζινάδικα, βόμβες κινητών τηλεφώνων, αποθήκες πετρελαίου, σταθμούς LPG,κέντρα κράτησης, αίθουσες ανακρίσεων, δικαστήρια,
• Μεταρρύθμιση μέσω εργατικών ομάδων, αίθουσες συνεδριάσεων, κινηματογράφους, εκκλησίες, βιβλιοθήκες, κοιτώνες σχολείων.
• Ειδικές περιστάσεις ασφαλείας και εμπιστευτικές περιστάσεις (εμπιστευτικό γραφείο, αίθουσα διαπραγματεύσεων, κινητά οχήματα, κινητές πολιτικές και επιχειρηματικές αξιωματούχοι που φρουρούν το σημείο;
• Όλα τα είδη των στρατιωτικών χώρων και άλλα απαγορευμένα μέρη για τη χρήση κινητών τηλεφώνων.
Όροι και προϋποθέσεις:
|
Χρόνος παράδοσης |
Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
|
Όροι πληρωμής |
40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν την αποστολή. |
|
Όροι παράδοσης |
FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
|
Εγγύηση |
36 μήνες. |
|
Ενημέρωση λογισμικού |
Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
|
Επέκταση της εγγύησης |
Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()