| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT600152 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Μανπακ Μανπακ Μανπακ Μανπακ Μανπακ Μανπακ
Αυτό είναι ένα σύστημα παρεμβολής ασύρματου σήματος, σχεδιασμένο να μπλοκάρει όλα τα μη εξουσιοδοτημένα κινητά τηλέφωνα και συσκευές επικοινωνίας στις φυλακές και τις ασφαλείς εγκαταστάσεις.είναι σημαντικό μέρος της ασφάλειας και της πρόληψης του εγκλήματοςΟ Τζάμερ της φυλακής μπορεί να εγκατασταθεί εύκολα, λειτουργώντας σε πολλές ζώνες συχνοτήτων. Τα κινητά τηλέφωνα, τα δορυφορικά τηλέφωνα, το Wi-Fi και πολλές άλλες συσκευές επικοινωνίας είναι απενεργοποιημένα.
It can be applied that the common used telecommunication frequency will be blocked when the Police arrest the criminals in order to prevent the criminals gang or Police insider leaking the confidence through the wireless equipments Έτσι η σύλληψη κατέρρευσε. It also make the criminals not be able to remotely control the bomb in the key entrance of the building so that Police can quickly access to the building and round up the criminals to avoid the casualties.
Πλεονεκτήματα
1Το περίβλημα από κράμα αλουμινίου με υψηλή προστασία έχει υψηλή αντοχή στην σκόνη, το νερό και τη διάβρωση.
2, Σχεδιασμός αποβλήτων θερμότητας χτενίζοντας με τους ανεμιστήρες για να κάνει το σύστημα σε κατάσταση ψύξης.
3Ειδική τεχνολογία για την αποφυγή παρεμβολών μεταξύ κάθε ζώνης συχνοτήτων.
4"Μόνο παρεμβάλλονται στη συχνότητα κατωτέρω σύνδεσης του κινητού συστήματος, χωρίς να διαταράσσει την κανονική λειτουργία των σταθμών βάσης.
5, Διάλεξιμες ζώνες συχνοτήτων και ισχύς εξόδου.
6"Κάθε ζώνη συχνοτήτων ελέγχεται από ανεξάρτητους διακόπτες RF ON/OFF.
7Η ισχύς κάθε ζώνης συχνοτήτων μπορεί να ρυθμιστεί ανεξάρτητα.
8Προστασία κυκλώματος για να εξασφαλιστεί ότι το σύστημα δεν θα καεί σε περίπτωση βραχυκυκλώματος ή αποσύνδεσης της κεραίας.
9, επιλογές τύπου κεραίας, επιλογή κατευθυνόμενων ή ολικοκατευθυνόμενων κεραίων.
10Εύκολη λειτουργία και εγκατάσταση.
11Διατηρήστε για την εγκατάσταση της ενότητας αναβάθμισης.
12Δουλεύει 24 ώρες / 365 ημέρες συνεχώς.
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | -CDMA: 851-960MHz /-GSM: 925-960MHz |
| CH2 | -DCS: 1805-1880MHz |
| CH3 | -PCS: 192-1990MHz |
| CH4 | -3G: 2110-2170MHz |
| CH5 | -4G Wimax: 2300-2400MHz ((ΗΠΑ) ή 2620-2690MHz ((ΕΕ) |
| CH6 | -4G LTE: 725-770MHz ((ΗΠΑ) ή 790-826MHz ((ΕΕ) |
| Συχνότητα παρεμβολής: | CDMA, GSM,2.4G WIFI,5.8G WIFI, GPS L1, GPS L2-L5, VHF, UHF.... |
| Τύπος: | Διακόπτης σακίδων |
| Διάδρομος εξόδου: | 6 κανάλια εξόδου |
| Καταναλώσεις ενέργειας: | Μέγιστο: 220W |
| Δύναμη εξόδου: | 80watt |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ράδιο 50-150 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοικτή περιοχή) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος (χωρίς τις κεραίες): | 30 * 45 * 15cm |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 20 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 25kg Αεροπορία |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~180 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
| Σύστημα ψύξης | Ενεργός "έξυπνος" με ενσωματωμένο φίλτρο εισόδου αέρα |
| Τύπος κεραίας: | Εξωτερική υψηλή απόδοση Ολμοκατευθυντική κεραία |
Θα μπορούσαμε να παρέχουμε εξατομικευμένη υπηρεσία σύμφωνα με τις λεπτομερείς απαιτήσεις σας σχετικά με τη ρύθμιση των συχνοτήτων. 4-8
Μονάδες συχνοτήτων που μπορούμε να αναμιγνύσουμε πολύ fευανάγνωστο.Περιοχές συχνοτήτων Επιλέξιμες:
| CDMA 800: | 851-894MHz |
| GSM 900: | 925-960MHz |
| DCS 1800: | 1800-1880MHz |
| PHS 1900: | 1920-1990MHz |
| 3G 2100 ((UMTS): | 2110-2170MHz |
| WIFI 2.4G Bluetooth: | 2400-2500MHz |
| WiFi3.6G: | 3500-3600MHz |
| Wi-Fi5.2G: | 5100-5500MHz |
| WIFI 5.8G | 5725-5850MHz |
| 4G Wimax: | 2300-2400MHz (ΗΠΑ) |
| 4G Wimax: | 2620-2690MHz (ΕΕ) |
| GPS/L1: | 1500-1600MHz |
| Ακτινοβολία: | 135-174MHz |
| UHF: | 400-470MHz |
| RF315: | 315MHz |
| RF433: | 433MHz |
| RF868: | 868MHz |
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |
![]()