| Ονομασία μάρκας: | wolvesteam |
| Αριθμός μοντέλου: | WT700115 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| τιμή: | negotiated price |
| Χρόνος Παράδοσης: | 25 ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Στρατιωτικό 300W βομβαρδιστικό σήμα παρεμβολή σήματος κινητού τηλεφώνου παρεμβολή σήματοςΣυσκευή
Περιγραφή του προϊόντος
Το High Power Draw Bar Box 6 Channels Mobile Signal Jammer 300W μέχρι 500 μέτρα είναι το τελευταίο επαγγελματικό σήμα jammer υψηλής ισχύος.Αυτός ο τύπος συχνοτήτων είναι ιδιαιτέρως κατάλληλος για σήματα κινητών τηλεφώνων και συχνοτήτων RF..
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου κάνουν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε αίθουσες συνεδριάσεων, πεζικό, στρατιωτικές δυνάμεις ασφαλείας, ομάδα SWAT, ομάδα βομβιστών, μονάδες κατά της τρομοκρατίας, μονάδες κατά της σύρσης,Δύναμη καταπολέμησης ταραχώνΗ ομάδα έκρηξης, τα σημεία ελέγχου, οι διαπραγματεύσεις για ομήρους, ο συνοριακός έλεγχος, κλπ...
Χαρακτηριστικά:
1Μεγάλη κάλυψη, που καλύπτει CDMA, GSM, DCS, 3G, 4G, 315MHz, 433MHz, 868MHz.
2"Σκουπίδι με σύρμα σχεδιασμένο για φορητότητα και εύκολη μετακίνηση·
3"Χειροκίνητος διακόπτης και τηλεχειριστήριο"
5"Συμβατικό στρατιωτικό περίβλημα, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην απόρριψη"
6Η αποτελεσματική διαίρεση συχνοτήτων εξασφαλίζει την καλύτερη επίδραση παρεμβολής σε σήματα διαφορετικών συχνοτήτων
7Η αποτελεσματική κατανομή ισχύος ελαχιστοποιεί τις απώλειες ισχύος και βελτιώνει την αποδοτικότητα. Η ισχύς μπορεί να ρυθμίζεται κατά περίπτωση (προαιρετική ρύθμιση ταχυτήτων).
8"Συμβατικό στρατιωτικό περίβλημα, ανθεκτικό στην πίεση και ανθεκτικό στην απόρριψη"
9,AC110-220V/Εγκατεστημένη παροχή ηλεκτρικής ενέργειας από μπαταρία (DC24V)/Πρόσβαση ενέργειας του οχήματος (DC24V) ·
10Το ενσωματωμένο αποτελεσματικό ανεμιστήρα ψύξης και το πτερύγιο ψύξης εξασφαλίζουν την σταθερή λειτουργία του προϊόντος σε μια μακρά διάρκεια ζωής
Προδιαγραφές:
| Διασύνδεση εξόδου | Συχνότητα εξόδου |
| CH1 | CDMA/GSM: 900~930MHz, |
| CH2 | 2.4G WIFI: 2400~2450MHz |
| CH3 | 2.4G WIFI:2450~2500MHz |
| CH4 | 5.8G WIFI: 5725-5850MHz, |
| CH5 | GPS L1:1520~1580MHz |
| CH6 | GPS L2~L5:1100~1300MHz |
| Τύποι παρεμποδισμένου σήματος: | CDMA, GSM, DCS,3G,4G,315MHz,433MHz,868MHz |
| Τύπος: | Κουτί με ράβδο ελκυστήρα |
| Διάδρομος εξόδου: | 6 κανάλια εξόδου |
| Δύναμη μετάδοσης: | Ενσωματωμένος εξοπλισμός ≥ 300W, κάθε κανάλι ≥ 50W |
| Περιοχή προστασίας παραμέτρου: | Ακτίνα 200-1500 μέτρα (-75dBm, ανάλογα με την απόσταση του σταθμού βάσης σε ανοιχτό φάκελο) |
| Αριθμός της μονάδας παρεμβολής | 6 |
| Κωδικός ΕΣ: | 8543709200 |
| Συσκευή: | Κουτί |
| Μέγεθος: | 550,6*44,5*22,6 cm |
| Άντενα | 375 Φ29 |
| ΤεχνικήΠαράμετροι: | |
| Καθαρό βάρος | 49 κιλά |
| Συνολικό βάρος | 85 kg, συμπεριλαμβανομένης της θήκης αεροπορικών μεταφορών |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10oC - +50oC |
| Σχετική υγρασία | ≤ 80% |
| Κατανάλωση ενέργειας | ≤ 360W |
| Εισφορά ισχύος | AC100~240V, DC24V |
| Η μπαταρία | 24V, 30AH, ενσωματωμένη μπαταρία αναμονής μπορεί να χρησιμοποιηθεί για 90~120 λεπτά |
| Παράμετροι κεραίας | Ομνί κεραίες, κέρδος 4-5dBi. |
| Έλεγχος διακόπτη | Χειροκίνητα |
| Τάξι εξοπλισμού | Μεταλλική μπογιά |
Εφαρμογή:
Η ενσωματωμένη μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας και το σχεδιασμό φορητού σακίδου καθιστούν αυτό το παρεμβολικό εφαρμοστέο σε συνεδριάσεις Αστυνομία, Στρατό, Δυνάμεις ασφαλείας, Ομάδα SWAT, Ομάδα βομβιστών, Μονάδες κατά της τρομοκρατίας, Μονάδες κατά της σύρσης, Μονάδες κατά των ταραχών. Δυνάμεις, ομάδες, σημεία ελέγχου, διαπραγματεύσεις για ομήρους, έλεγχο συνόρων, κλπ...
Όροι και προϋποθέσεις:
| Χρόνος παράδοσης | Ο χρόνος παράδοσης είναι 3 εβδομάδες, η παράδοση θα ξεκινήσει από την ημερομηνία παραλαβής της επιβεβαιωμένης παραγγελίας αγοράς και της προκαταβολικής αποστολής στην τράπεζά μας. |
| Όροι πληρωμής | 40% προκαταβολή, 40% μετά από ένα μήνα, 20% πριν από την αποστολή./100% προκαταβολή, paypal, WU, κλπ. |
| Όροι παράδοσης | FOB Χονγκ Κονγκ/ ΗΠΑ. |
| Εγγύηση | 36 μήνες. |
| Ενημέρωση λογισμικού | Οι δωρεάν ενημερώσεις λογισμικού θα παρέχονται για περίοδο 36 μηνών. |
| Επέκταση της εγγύησης | Μετά το 4ο έτος: 5% του συνόλου για κάθε έτος. |